Astroloji

Kova Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

Kova burcu ve cinsellik yazımda sizlere Kova burcunun cinsel konulardaki tercihleri, istekleri ve uyumlu olduğu burçlar ile ilgili bilgiler verdim.

Kova Burcu ve Cinsellik

Kova burcu cinsellik konusunda oldukça çılgın olabilir. Özgürlüğüne düşkündür ve sınır tanımaz. Sıra dışı her yerde seks yapabilir. Kaçamak ilişkileri sever. Monotonluğu sevmediği için ilişkilerinde yenilik ister. Karşı cinsi tatmin etmek istediği için onun fikirlerini önemser. İlişki yaşadığı kişinin tatmin olmadığını görürse kendisini başarısız hisseder ve hayal kırıklığına uğrar. Erotik filmler izlemek, sanal seks ve seksi görüntüler onu fazlasıyla tahrik eder.

CİNSELLİKTE UYUMLU OLDUĞU DİĞER BURÇLAR: 

YENGEÇ, BAŞAK, AKREP, KOVA, TERAZİ

Kova burcu cinsellik konusunda en güzel uyumu Terazi burcu ile yakalar. Kova burcu seks konusunda oldukça istekli ve şehvetlidir, terazi burcu için de seks önemli olduğundan ikisi birlikte muhteşem doyuma ulaşabilir. Kovaların isteklerine terazi burçları fazlasıyla yanıt verebilir. Terazi burcu ile seks yapmak kova burcu insanına kendini iyi hissettirir. Tahrik olduğu bölgeler bacak araları ve ayaklarıdır. En çok zevk aldıkları pozisyon ise kucak kucağa pozisyonudur.

Kova Burcu Kadını ve Cinsellik

Kova burcu kadını gizemi sever. Kendisi üzerinde merak uyandırarak karşısındaki insanı tahrik eder. Kova burcu kadını ile yaşamak ve seks yapmak tam anlamıyla bir maceradır. Bağlanmaktan hoşlanmaz, karşısındaki kişinin onun fikirlerine değer vermesini ister. Sekste yeniliklere açıktır. Partnerini tatmin etmek konusunda başarılıdır. Erotik filmler, farklı fanteziler onun için heyecan vericidir.

Kova Burcu Erkeği ve Cinsellik 

Kova burcu erkeği için cinsellikte aşk önemli değildir. Seks yapabilmesi için aşık olmasına gerek yoktur. Partnerinden değer görmek ve onaylanmak onun için yeterlidir. Seks sırasında şehvetli, ateşli, arzulu ve tatmin edicidir. Sadece aşık olduğunda karşısındaki kadının kalbini çalmak için mücadele eder. Kendi kafasına uymayan ilişkileri tercih etmez. Değişiklikten hoşlanır. Baştan çıkarıcı, zeki kadınlar onun ilgi alanına girer. Onu tahrik etmek için farklı, göz alıcı ve etkileyici kıyafetler giymek ve omuzlarına masaj yapmak yeterlidir.

Shall We? Ruhu! – Nihat Namuk

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu