Astroloji

Kova Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Kova burcu ve aşk yazımda sizlere Kova burcunun aşk anlayışı, aşkı nasıl yaşadığı ve aşkta uyumlu olduğu burçlarla ilgili bilgiler verdim.

KOVA BURCU VE AŞK ANLAYIŞI

Kova burcu aşk hayatında biraz karmaşıktır. Duyguları inişli çıkışlıdır. Dışarıdan sakin görünmesine karşın içinde oldukça heyecanlı ve coşkuludur. Bu halini her zaman ortaya çıkarmaz. Herkesle bir anda samimi olamaz. Arkadaşlıkları ve dostlukları sağlamdır. Kova burcu insanının düşünce yapısı ve doğası değişkendir. İnsanların kendisini anlamadığını düşünür ve kolay iletişim kuramaz. Duygularını sürekli ifade etmek istemez. Konuşmaları ve ses tonları oldukça farklı ve etkileyicidir. Bu özellikleri sayesinde karşı cinsi kolaylıkla etkileyebilir. İnsancıl ve saygılıdır. Karşı cinsten etkilenebilmesi için o kişinin gizemli, etkileyici, kültürlü, bilgili ve farklı bir tip olması gerekir. Kovayla birliktelik yaşayan kişi eğer gizemini korursa onu elinde tutabilir. Kova burcu özgürlüğe olan düşkünlüğü ile bilinir ancak konu aşk olduğunda yönetilmeyi de sever. Ancak karşısındaki kişi onu kıskandığını belli ederse ondan soğuyup uzaklaşabilir.

KOVA BURCU AŞIK OLURSA NASIL DAVRANIR?

Kova burcu aşık olursa aşkını dile getirmekten çekinmez. Hatta aşkını tüm dünyaya haykırmak ister, aşkıyla gururlanır. Kova burcu girdiği her ortamda bakışları, konuşması, zekası ve enerjisi ile fark edilir. Aşık olduğu zaman aşkının peşinden koşar ve onu elde etmek için etkili sözler söyler. Kendisini hatırlatmak için sürekli karşısına çıkar. Yardımsever kişiliğini ön plana çıkarmaktan hoşlanır. Kova burcu insanı hemen ilişkiye girmektense önce flört etmeyi tercih eder. Hızlı ilerleyen ve evliliğe doğru giden ilişkilerden çekinir. Yaşamını biriyle paylaşmaktansa anlayışlı bir birliktelik ister. Özgürlüğüne düşkün olduğundan kendisini kısıtlamayan ve anlayan bir insanla ancak evlilik düşünebilir. Evlilik kararı aldıysa gerçekten aşıktır. Her ortamda aşkını söyler. Ailesine ve çocuklarına düşkün olur. Onların tüm ihtiyaçlarını karşılar ve onlara değer verir. Cinsel hayatı oldukça renklidir. Partnerinin isteklerini ön planda tutar.

KOVA BURCU AŞK ACISI ÇEKİYORSA NASIL DAVRANIR? 

Ayrılık ve acı lafından hoşlanmaz ve aşk acısı çekmek istemez. Aşıksa ayrılmak istemez ve ilişkisi bitmesin diye elinden geleni yapar. Karşısındaki kişinin de üzülmesini ve acı çekmesini istemez. Ayrılık kararı netleşmişse ayrılık aşamasında bile naziktir, üzmeden kırmadan ayrılmak ister. Aşkını kolay kolay unutamaz, hemen yeni aşklara yelken açamaz. Çevresinden destek bekler, dostlarına sığınır.

KOVA BURCUNUN AŞKTA VE EVLİLİKTE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR 

AŞK = İKİZLER, YENGEÇ, TERAZİ 

EVLİLİK = İKİZLER, TERAZİ 

Su elementinden olan burçlarla (Yengeç, Akrep, Balık) iyi arkadaşlıklar, güzel dostluklar kurabilir.

Kendi gibi hava elementinden olan burçlarla (İkizler, Terazi, Kova) çok iyi anlaşırlar. Terazi ve İkizler burcu ile sağlam ve güzel evlilikler yapabilir.

Toprak grubu burçları (Boğa, Başak, Oğlak) ile araları ne iyidir ne kötüdür. Ortalama bir dengeyi tutturur.

Ateş grubu burçları  (Koç, Aslan, Yay) ile bir evlilik yaparlarsa oldukça ihtiraslı ve çatışmalı günler geçirirler.

Kova Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

 

İlgili Makaleler

12 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu