Astroloji

Kova Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

Kova burcu seks hayatı… Kova burçları yenilikçi ve maceracıdır. Ancak söz cinselliğe geldiğinde kabuğu kırılması zor hale gelebilir. Bu yüzden onu baştan çıkarma süreci biraz farklı olabilir. Cinsellik söz konusu olduğunda yenilikçi ve atılgan olanın, siz olması gerekir. Böylece, hem onun kendini geri çekişini önleyebilirsiniz. Hem de onun daha rahat olmasını sağlayabilirsiniz.

Kova Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

Kova erkekleri özgürlüğüne düşkündür. Kova erkekleri için seks manevi bir deneyimdir. Sadece kendisiyle ilgilenen kadınlardan hoşlanmazlar. Mental olarak zayıf kadınlar onların ilgisini çekmez. Çok umursamaz duran bu burçları yola getirebilirsiniz. Bu erkeği zekanızla yatakta ateşli bir partner haline getirebilirsiniz. Düşünce yapısıyla uyumlu, evrensel değerlere önem veren kişiler dikkatini çeker. Farklı ve sıra dışı kişiler onların ilgi alanına girer. Fiziksel olarak değil, cinselliği kafalarında yaşarlar. Bu tarz şeylerle daha çok tahrik olduklarını da söyleyebiliriz.
Kova kadınının çevresiyle yakından ilgisi vardır. Duyarlı olan Kova kadını için arkadaşlık çok önemlidir. Kafa yapısının uyuşması en önemli detaydır.  Bu burcun kadınları sekse çok fazla düşkün değildir. Beyin olarak kendisini tatmin eden erkekleri çekici bulurlar. Tabi bu durum kova burcu kadınlarının yatakta çok sıkıcıymış gibi düşünmenize sebep olmasın. Kovalar, her yeniliği kaldırabilirler. Tatlı sözler ve iltifatlar pek ilgisini çekmez. Onun ilk öncelikle hayal gücünü harekete geçirmeniz gerekir. Beyinsel olarak uyarılması gerekir. Eğer bunu sağlarsanız yatakta size harika bir partner olacaktır.
Bir görünen yüzünüz bir de görünmeyen yüzünüz…
Kova burcunun hassas bölgesi baldırlarıdır.  Hatta topuklarının olduğu bölgesidir. Küçük öpücükler, dokunuşlar, hassas dokunuşlar işe yarar. Bu tarz hamlelerle Kova burcunun arzularını canlandıracağınıza şüphe yok. Onları etkilemek için baldırlarından başlayabilirsiniz. Ayak bileklerine doğru parmaklarınızla rastgele hareketler yapın. Kova burcunun bu sayede size seri olarak karşılık verdiğine tanık olabilirsiniz. Onlar için özen gösterdiğinizi bilmeleri önemlidir.
Seks yaşamında ise, cinsel birleşme sırasında hassas bölgelerine dokunabilirsiniz. Bu  hareketler onun memnuniyetini yüksek seviyelere taşıyacaktır. Ne kadar özgür ve yenilikçi olsalar bile kova burçlarının çekingenliğini atmaları sizin elinizde olacak.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Kova burçlarının özelliklerini beğeniyorum terazi ile çok benzer özellikleri. Zekadan etkileniyor olmaları çok önemli bence

    1. Ya aslında seksin cok Burclarla baglantısı olduguna inanan biri degilim.. Kisiler arası ten uyumu iyi olup ve sekse bakıs açıları sıradan degilse mükemmele yakın oluyo… Kova hiç tanımadım sansım hep akrepler den yana oldu.

  2. Sapioseksüelliği biz başlattık zaten sonra moda oldu, sekste bile zeka ile hareket ediyoruz çünkü manyağız :))

  3. Kova burcunun cinsel hayatı ile ilgili bilmediğimiz birçok konuya açıklık getiren bir yazı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu