Astroloji

Kova Burcu 2020 Yılı Yorumları

Kova burcu 2020 yılı yorumları: Karar verilmesi gereken konularda sabırsız davranıyorsunuz. Sizin gösterdiğiniz gereksiz acelecilikle çevrenizi olumsuz etkileyebilirsiniz. Altı tutulmanın üçü aşk, sosyal ve yenilikler evinizde beliriyor. Diğer  üç tutulma ise ruhsal sağlık ve çalışma evinizde gerçekleşecek. İç dünyanız kimseye belli etmeseniz bile çok yoğun. Her şeye rağmen bu durumu çevrenize hissettirmek istemiyorsunuz.

Kova burcu 2020 yılı burç yorumları

Duygularınızı bastırmak sizi depresif yapacak. Yılın son altı ayı sizin için hareketli geçecek. Bu son altı ay savaşçı gezegen Mars iletişim evinizde geri ve ileri hareket edecek. Sesinizi daha kuvvetli duyurmaya başlıyorsunuz. Çevrenize bazen baskı yapacaksınız. Bazı dönemler sessizliği tercih ediyorsunuz.  Bu dönemde çevrenizde ki kişilerin hakkınızdaki düşüncelerini araştıracaksınız. Kendinizi derin sorgulamalar içinde buluyorsunuz.  Bunun sonucunda da kendinizi daha iyi anlayacaksınız. İş temponuzu fazlalaştırıyorsunuz. Yoğunluğunuzun  artacağı bir döneme gireceksiniz. Geleneksel yapınızı kararlı bir şekilde muhafaza ediyorsunuz. İşinizin gerektirdiği tüm enerjiyi ortaya koyacaksınız.

Birlikte iş yaptığınız kişilerle uyumlu bir beraberliği arzu ediyorsunuz. Bunu istemenize rağmen gelişmelerin sizin çabalarınıza bağlı olmadığını göreceksiniz. Bu olay canınızın sıkılmasına neden olabilir. Eski iş yerinizden gelecek tekliflerle karşı karşıya kalacaksınız. Bu tekliflere karşı hazırlıklı olun. Kariyerinizi destekleyici işler yapmak istiyorsunuz. Bunun üzerine kurduğunuz planlarınızı dengeli bir şekilde ayarlamalısınız.

İş konusunda yardım alacağınız kişiler sizden farklı davranıyor. Bu farklı davranışlar hayranlık duygularının ortaya çıkmasına neden olacak. Bu yıl bilinçaltı eviniz köklü değişimler gezegeni Plüton, bolluk, bereket gezegeni Jüpiter, disipline eden Satürn ile etkileniyor. İş ilişkilerinizde sağlam adımlar atacaksınız. Sorunları sessiz ve derinden halledeceksiniz. Detaylara fazla takılıyorsunuz. Detaylara takılıp olayları irdelemekten vazgeçin. Bazı yapacağınız  planlarınız bulunuyor. Küçük ayrıntıları bir kez daha gözden geçirin.

Geçmişle ilgili küskünlükleri bir kenara bırakın.

Bu küskünlükleriniz bilinçaltınıza yerleşmiş. Bu durum size fazlaca gerginlik yaratıyor. Bu olayların yanlış olduğunun siz de bilincindesiniz. Genelde sakin olan bir yapınız var. Ancak bu durumlar sizi negatif etkileyecek. Dışarıdan gelebilecek etkenlere karşı kendinizi savunmalısınız. Kariyer ve güç savaşları yaşayacaksınız. Ayrıca buna eklenecek aşk savaşları da hayatınızı etkiliyor. Bazı olaylar belirginlik kazanacak unutmayın.

Ders veren Satürn sayesinde daha bilinçli düşünmeye başlıyorsunuz. Değişim gezegeni Uranüs, geçen yıl 7 Mart’tan itibaren aile ve yuva evinize girmişti. Bulunduğunuz ortamlar size sıkıcı gelmeye başlayabilir. Bir süre bulunduğunuz ortamlardan kopuyorsunuz. Size uzun zamandır ilgisi olan birisi var. O kişinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Gireceğiniz her farklı ortam sizin için heyecan verici olacak.

Günlük ilişkilerden sakınmalısınız. Değişim sürecindesiniz. Kendinizi bu yıl  rahat ve olumlu hissedeceksiniz. 2020’de  isteklerinizde artış olacak. Duygusal yaşantınızda istediğiniz tempoyu tutturabileceksiniz. Siz özgürlük insanısınız. Kural tanımayan farklı bir yapınız var. Geçmişte kimseye ödün vermeden yaşadınız.

Çok kereler ciddi ilişkilerin eşiğinden dönmüşsünüz. Arkanızda gözü yaşlı sevgililer bıraktınız. Belki de en büyük acıları siz yaşadınız. Ama bunu belli etmediniz. Kovalar gururunu her şeyin üstünde tutan burçlardır. Özlediğiniz aşklar giderken aradığınız neydi? Aslında siz de bunu bilmiyorsunuz.

Bu yıl gerçekleşecek tutulmaların 3’ü sizin aşk, sosyal evinizi ve değişim evinizde meydana gelecek. Gerçek aşkların kıyısına kadar geliyorsunuz. Karar vermekte zorlanacağınız zamanlar geçiriyorsunuz. 23 Mart ile Ekim arasında Satürn kişisel evinize geçecek. Evlilik konusu gündeme gelebilir. Kovalar hiç evlenmek istemeyen burçlardır. Bu dönemde kovalar için bile ciddi ilişkiler devri başlıyor.

2020 yılında üç tutulma sağlık evinizi etkiliyor. Önemli sağlık problemleriniz yok. Ancak sezgilerinizin güçlü olması sizi yorgun düşebilir. Uykunuza dikkat edin. Küçük kazalara karşı tedbirli olun. Takıntılarınızdan kurtulmak istiyorsunuz. Bunun için destek almalısınız. Kısa yürüyüşler, meditasyon size iyi gelebilir. Yoga ve dansla da vakit geçirebilirsiniz. Zihninizi dinlendirmeye önem gösterin. Rutin sağlık kontrollerinizi unutmayın.

Kova Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Anneannem kova Burcu ve hiç ısınamıyorum davranışsal hareketlerine. Beni irite ediyor açıkcası. Bu sene inş şans onlarla olurda kurtulurum biraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu