Gündem

Koronada Ölü Sayısı Artıyor. Morglarda Yer Kalmadı. İnanılmaz Görüntüler.

Koronada ölü sayısı artıyor. Öyle ki Amerikada ölüler o kadar arttı ki morglarda yer kalmadı. Ölü bedenler hastane koridorlarına ve personellerin odalarına koyulmaya başlandı. Artan ölü sayısına, ülkenin ilgili birimleri yetişemiyor. Ülkeden gelen görüntüler durumun ne kadar korkunç olduğunu ve tehlikenin boyutunu gözler önüne seriyor.

korona morg

Koronada Ölü Sayısı Artıyor. Morglarda Yer Kalmadı. İnanılmaz Görüntüler.

Dünyayı etkisi altına alan Korona virüs yüzünden günden güne hasta sayıları ve ölü sayıları artıyor. Bir çok komple teorisinde virüsün Amerikanın başının altından çıktığı söylense de an itibariyle virüs belki de en çok Amerikayı vurdu. Başkan Trump virüs yüzünden Çin’e dava açacağını duyurdu ve virüse “Korona virüsü” değil “Çin virüsü” diyor. Virüsün nasıl ortaya çıktığı ise henüz soru işareti. Dilerseniz konula ilgili videolarımızı izleyelim ve an itibariyle Amerikadaki durumu görelim.

Amerikanın Başı Dertte

Pandemi nedeniyle dünyanın süper gücü olan Amerikanın başı oldukça dertte. An itibariyle 23 bin 649 kişinin korona yüzünden öldüğü ülkede, morglarda ve hastaneler yer kalmadı. Seyyar morglar kuruluyor ve cesetler personellerin odalarında tutuluyor. ABD medyası Detroit’teki Sinai-Grace Hastanesi’nden görüntüler paylaştı. Görüntülerde morgta yer kalmayınca odalara koyulan cesetler yer alıyor. Toplamda 587 bin 173 vakanın görüldüğü ülkede, 23 bin 644 kişi hayatını kaybetti. Bunun yanı sıra 12 bin 722 kişinin de durumunun kritik olduğu kaydedildi.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Ramazan Yaklaşıyor? Korona Orucu Etkiler mi? İşte Cevap!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Aslında bu korona insanlığa hangi konularda yetersiz olduğunu gösterdi. Gerçekten ürkütücü.

  2. Umarım en kısa sürede eski hayatımıza dönebiliriz.Ne yazık ki pandemi nedeniyle binlerce insan hayatını kaybetti.Ortaya çıkan görüntüler gerçekten çok üzücü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu