Gündem

Korona Virüsü Yok Eden Maske. Kuzey Kore Buldu. Son Dakika!

Korona virüsü yok eden maske. Kuzey Kore buldu. Son dakika haberi tüm dünyaya yayıldı. Dünya’nın büyük sorunu Korona Virüsü milyonlarca kişiyi etkilemişken, henüz vaka görülmemiş olan Kuzey Kore virüse karşı maske geliştirdiklerini açıkladı. Peki gerçekten Kuzey Kore’de hala Korona virüs vakasına rastlanmadı mı?

Korona Virüsü Yok Eden Maske. Kuzey Kore Buldu. Son Dakika!

Kuzey Kore an itibariyle dünyanın en ilginç ülkelerinden. Ülkede ağır bir diktatörlük uygulanıyor. Ülkenin başkanı erkeklerin saçlarına bile karışıyor. Hal böyleyken ülke dışına bilgi sızdırmak hayli güç. Tüm dünyayı saran korona virüsü ile ilgili ise Kuzey Kore “henüz bizde vaka yok” dedi.

Aşı Bulunmadı Ama Virüsü Önleyen Maske Bulundu.

Korona virüs nedeniyle tüm dünya karantinaya girmiş durumda fakat bilim insanları aralıksız çalışmaya devam ediyor. Tüm dünyada pandemi ilan edilen korona virüsü hastalığı için bilim insanları aralıksız çalışıyor. Fakat çok ilginç bir şekilde Kuzey Kore’ye henüz virüs girmediği iddia ediliyor.

Ülkenin Resmi Televizyon Kanalı Açıklama Yaptı

Dünyanın en kapalı ülkelerinden biri sayılan Kuzey Kore’nin resmi televizyon kanalı KCNA, Kuzey Kore’li bilim insanlarının virüse karşı, virüsü yok eden bir maske geliştirdiklerini iddia etti. İddiada maskenin Kuzey Kore’de elde edilen bir maddeden üretildiği ortaya atıldı. Nano-antibiyotik bir maddeden üretilen maske virüse karşı garantili. Maskenin nano-antibiyotik maddeden üretildiği ve filtresi sayesinde kendi kendini temizlediği belirtildi.

Henüz Vaka Yok

Hemen hemen tüm dünya ülkelerinde hatta Kuzey Kore’nin büyün komşularında bile vaka tespit edilirken, henüz Kuzey Kore herhangi bir vaka açıklamasında bulunmadı. Kuzey Kore’deki Medikal Cihazlar Enstitüsü’nün Direktör Yardımcısı Ri Jae Dok yaptığı açıklamada ürettikleri maskenin dünya sağlık örgütü tarafından belirtilen tüm yeterlilikleri karşıladığını belirtti.

Kuzey Kore Diktatör Bir Ülke

Dünyanın en diktatör ülkelerinden birisi olan Kuzey Kore ile ilgili dilerseniz sizler için hazırlanan videoyu izleyelim.

 

Özel Hastaneler Korona Hastalarından Para Alamayacak! İşte Detaylar!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Çok ilginçti zaten gittikçe ilginclesiyor :) Virüs ile karşılaşmadan yapısını bilmeden üzerinde çalışmadan nasıl uretilebilmis çokta mantıklı degil, ayrıca vaka olmaması da komik, muhtemelen başka bir yol izliyor :)

  2. Ben bunların bir şey yaptığına inanmıyorum. Bu adamlar kendi aralarında dünya kupası düzenleyip kupayı da kendisine veren garip bir ülke. Kesin hava olsun diye yapmıştır bu haberi.

  3. Virüsten koruyan maske deseler anlayacağım da yok eden maske nasıl oluyomuş ben onu anlamadım açıkçası…

  4. O kadar ülke bulamadı…Koreliler mi buldu…Baya Mantıklı ….O maskeyi alsınlar Taksınlar O zaman

  5. Böyle bir şeyin olması imkansız ötesi bir şey abartıkca abartmışlar sonu saçmalıkla buluşmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu