Gündem

Korona Amerika’nın Deneyi mi? Şok İddia! Belgeler Basına Sızdı!

Korona Amerika’nın deneyi mi? İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Amerika’nın Koronanın ilk çıktığı yer olan Wuhan şehrinde ABD Ulusal Sağlık Enstitüleri tarafından finanse edilen bir laboratuarda deneyler yaptığı iddia edildi.

Korona Amerika’nın Deneyi mi? Şok İddia! Belgeler Basına Sızdı!

Şu ana kadar 110 bin kişinin ölümüne neden olan ve neredeyse 2 milyon kişiye enfekte olan Korona virüsü yaklaşık 4 ay önce Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkmıştı. Ortaya çıktıktan sonra hızlıca tüm dünyaya yayılmış ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından Pandemi ilan edilmişti. Bugün İngiliz Daily Mail gazetesi ortaya şok bir iddia attı ve belgeleri mevcut dedi. Belgelere göre Amerika Çin’in Wuhan kentinde bir takım deneyler için finans ayırmış durumda.

korona amerika

Henüz Kesin Kaynağı Belirlenemedi

Koronaya dair bir çok söylenti dolaşırken, bunlardan en güçlü olanı yarasa yiyen bir vatandaştan bulaşması idi. Fakat bazı komple teorileri hala virüsün insan yapımı olduğuna inanıyordu. Bugün Daily Mail gazetesi buna ışık tutacak bir haber yaptı. Gazetenin haberine göre söz konusu laboratuarda yarasalar üzerine çalışmalar yapılıyordu.

korona amerikanın deneyi mi

Belgeler Ortaya Çıktı

Ortaya çıkan bu belgelere göre Wuhan Viroloji Enstitüsü’nün Yunnan’ın 1600 km uzağında bulunan mağaralardan yakalanan yarasalar üzerinde deneyler yapıldığını gösteriyor. Burada ilginç olan şey ise Amerika Birleşik Devletlerinin bu araştırmalara 3.7 milyon dolarlık hibe yapmış olması. Gazetenin haberine göre bilim insanları bu virüsün bir şekilde bu laboratuardan sızmış olmasından korkuyorlar. Bu yöndeki teoriler ise bu şekilde güçleniyor.

korona amerika deneyi mi

Haber Henüz Doğrulanmadı

Haber henüz doğrulanmasada ünlü İngiliz Gazetesi belgeler olduğu açıkladı. Filmlerdeki gibi bir senaryo ile deneylerde bir kaza meydana gelmesi ve laboratuardaki bilim insanlarının virüsü kaparak farketmeden yerel halka bulaştırdığı düşünülüyor.

Çin’in Halk Pazarından Bulaştı İddiaları Soru İşaretine Dönüştü

Geçen günlerde, Wuhan’da Jinyintan Hastanesi’ndeki bir doktor Cao Bin’in açıklamalarından sonra sonra hayvan pazarı teorisine şüphe ile bakılmaya başlanmıştı. Açıklamaya göre enfeksiyon teşhisi konan ilk 41 hastanın 13’ünün pazarla herhangi bir teması olmadığını ortaya çıkmıştı.

3 Farklı Koronavirüs Ortaya Çıktı! İşte Detaylar!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Çok ilginç iddialar doğruluk payı oldugunu düşünüyorum dersem yalan söylemiş olurum. Bence son zamanlarda bu şekilde düşünüyorum. Gerçi en çok insan ABD de vefat etmiş olması da ters ihtimal bildiriyor ama hedef yanıltmak olabilir

  2. Ben zaten uzun zamandır bunun bir biyolojik silah olduğunu düşünüyorum. Amerika ve Çin ortak kararı bile olabilir.

  3. Abi herşeyi neden abd ye yüklüyoruz allah aşkına ya hastalığın en çok görüldüğü yer amerika şu an… Neden kendi topuğuna sıksınlar?!

  4. Yiyecek başka bir şey bulamayıp yarasa mı yiyim dedin eyy insanoğlu sana kocaman püüii‍♀️

  5. Global dünyada her an herşey olmaya müsait bi ortamda yaşıyoruz. Vardır yine insanoğlunun bilinçli bi müdahalesi muhakkak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu