Gündem

Korkunç Kazanın Görüntüleri Ortaya Çıktı. Videolu Haber.

Korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde yaşanan ve tüm ülkeyi üzen trafik kazasının görüntüleri yayınlandı. Kaza yapan araçlarının arkasında bekleyen 2 kadını farketmeyip süratle onlara çarpan arabanın görüntüleri ortaya çıktı.

Korkunç Kazanın Görüntüleri Ortaya Çıktı

Korkunç olay geçtiğimiz günlerde Bahçelievler Şirinevler hattı üzerinde meydana geldi. Direksiyon başındaki Sultan Özdemir bir an için hakimiyetini kaybedip bariyerlere çarptı. Olaydan kendisi ve yanındaki arkadaşı yara almadan kurtuldu. İşin asıl acı tarafı bundan sonra yaşandı. Araçlarını yolun ortasında durdurup dörtlülerini yaktılar ve arabanın arkasında beklemeye başladılar.

Herhangi Bir Önlem Almadılar

Yaşadıkları kazayı ucuz atlatan ikili dörtlülerini yakıp yolun ortasında beklemeye başladılar. Kaza yapan aracın arkasında sohbet ederken, onları farketmeyen bir araç hızla gelip sohbet eden iki arkadaşa çarptı. Olay anı kameralara saniye saniye yansıdı.

Kadınlar Ağır Yaralandı

Korkunç olayın ardından iki kadın ağır yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. İlginç olanı ise sadece dörtlülerini yakarak D100 karayolunun ortasında beklemeleri oldu. Reflektör ya da benzeri bir uyarı tabelası koymadan bu şekilde karayolu üzerinden durmak takdir edersinizki biraz ihmalkarlık. Sürücü kazadan hemen sonra inip yardım etmeye çalışmış ancak olan olmuştu. Kazada ağır yaralanan Sultan Özdemir ve Fatma Zehra Kılıç ambulansla Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Son Dakika! Ahmet Kurala Hapis Cezası Geldi! Herkes Şokta!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Evet sonuçta ortada iki insan canı söz konusu ancak bazı insanların ihmali, önlenebilir kazaların ürkütücü sonuçlar çıkarmasına sebep oluyor.
    Ayrıca birilerinin de durduk yere ceza almasına.

  2. uyarı işaretlerini aracımızda bulundurma amacımızı öğrenmemiz açısından derslik bir kaza umarım bir an önce sağlıklarına kavuşurlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu