in

Komünist Başkan’a Mazbatası Verilmedi. Sebebi Henüz Belli Değil.

komunist başkana mazbatası verilmedi

Komünist Başkan’a mazbatası verilmedi. Resmi olmayan sonuçlara göre Tunceli Belediye Başkanlığı’nı kazanan Fatih Mehmet Maçoğlu dün itibariyle görevi devralmak için mazbatasını alacaktı ancak Başkan geri çevrildi ve başkana “söylenemeyecek güvenlik gerekçesiyle mazbatanın verilemeyeceği” söylendi. Eli boş dönen Başkan Maçoğlu’nun görevi ne zaman devralacağı bilinmiyor.

Komünist Başkan’a Mazbatası Verilmedi. Söylenemeyecek Güvenlik Gerekçesiyle Mazbatanızı Veremiyoruz!

Tunceli’de Tkp partisinden seçime giren ve kazanan, yaptığı işlerle artık çoğumuzun tanıdığı komünist başkan Maçoğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde Tunceli Belediye Başkanlığı’nı kazanmıştı. Kazanmasına kazandı ancak dün görevi devralmak için gittiğinde kapılar yüzüne kapandı ve açıklama olarak “söylenemeyecek güvenlik gerekçesiyle” denildi. Mazbatasını alamadan eli boş dönen Maçoğlu henüz görevi devralacağı günü bilmiyor.

Söylenemeyecek Güvenlik Gerekçesiyle..

Önceleri Tunceli’nin Ovacık ilçesinde görev yapan ve yaptığı işlerle tüm vatandaşların hayranlığını kazanan Fatih Mehmet Maçoğlu, belediye meclis üyeleriyle birlikte görevi devralmaya gitmişti. Ovacık ilçesinde adeta mucizeler yaratmış ve sadece Ovacıklıların değil tüm Türkiye’nin gönlünü kazanmıştı. Yaşadığı bu durumu ne kendisi ne de yanındaki çalışma arkadaşları anlamadı. Gelişmeleri takip ediyor olacağız.

 

Dilek İmamoğlu Çok Konuşulacak Bir Olaya İmza Attı. Detaylar Haberimizde.

9 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sıla Okan Can Yantır Cephesinde İtiraf Çelişmesi!

Sıla Okan Can Yantır Cephesinde İtiraf Çelişmesi!

Az Kalorili Ve Sağlıklı Mucize Besinler!