Gündem

Komünist Başkan’a Mazbatası Verilmedi. Sebebi Henüz Belli Değil.

Komünist Başkan’a mazbatası verilmedi. Resmi olmayan sonuçlara göre Tunceli Belediye Başkanlığı’nı kazanan Fatih Mehmet Maçoğlu dün itibariyle görevi devralmak için mazbatasını alacaktı ancak Başkan geri çevrildi ve başkana “söylenemeyecek güvenlik gerekçesiyle mazbatanın verilemeyeceği” söylendi. Eli boş dönen Başkan Maçoğlu’nun görevi ne zaman devralacağı bilinmiyor.

Komünist Başkan’a Mazbatası Verilmedi. Söylenemeyecek Güvenlik Gerekçesiyle Mazbatanızı Veremiyoruz!

Tunceli’de Tkp partisinden seçime giren ve kazanan, yaptığı işlerle artık çoğumuzun tanıdığı komünist başkan Maçoğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde Tunceli Belediye Başkanlığı’nı kazanmıştı. Kazanmasına kazandı ancak dün görevi devralmak için gittiğinde kapılar yüzüne kapandı ve açıklama olarak “söylenemeyecek güvenlik gerekçesiyle” denildi. Mazbatasını alamadan eli boş dönen Maçoğlu henüz görevi devralacağı günü bilmiyor.

Söylenemeyecek Güvenlik Gerekçesiyle..

Önceleri Tunceli’nin Ovacık ilçesinde görev yapan ve yaptığı işlerle tüm vatandaşların hayranlığını kazanan Fatih Mehmet Maçoğlu, belediye meclis üyeleriyle birlikte görevi devralmaya gitmişti. Ovacık ilçesinde adeta mucizeler yaratmış ve sadece Ovacıklıların değil tüm Türkiye’nin gönlünü kazanmıştı. Yaşadığı bu durumu ne kendisi ne de yanındaki çalışma arkadaşları anlamadı. Gelişmeleri takip ediyor olacağız.

 

Dilek İmamoğlu Çok Konuşulacak Bir Olaya İmza Attı. Detaylar Haberimizde.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Bu seçimden sonra maçoğlunun yaptıklarını takip ettim. Kapitalist sisteme o kadar alışmışız ki adamın yaptıklarını nasıl düşündü de yaptı diye sorgulamaya başladım.

  2. Alt metinlere bakmak lazım. Gelişmeleri gerçekten takip etmek ve gerekiyorsa tepkisel olmak elzem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu