in

YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Koç Burcunun Komik Yönleri

Koç burcunun komik yönleri

Koç burcunun komik yönleri! Bir koç burcunu yakından tanımak istiyorsanız onların eğlenceli yönlerine bir göz atalım ister misiniz? Tabi bazı huyları pek komik değildir, sizi bazen çok rahatlıkla delirtebilir. Ama yinede onları komik ve eğlenceli yönleri sizi keyiflendirmeye yetecektir… 

Koç Burcunun Komik Yönleri

Koç burcu oldukça hareketli hatta kıpır kıpır insanlardır. 9 ay anne karnında nasıl durduklarına şaşırıyoruz. Ellerinde olsa o süreyi beklemez bir an önce fırlayıp dünyaya gelirlermiş. Allahtan bu onların elinde değil.. 

 Bebekken de oldukça hareketlilerdir. Sırf keyif olsun diye avazı çıktıkları kadar ağlarlar. Bir süre sonra siz kendinizi camdan atmak istersiniz. Büyüdükçe sorunların bittiğini düşünmeyin. Ağlamalar biter ama onun yerine hormonları devreye girmeye başlar. Bir Koç’la hayatınızı paylaşıyorsanız yandınız. Onlarla beraber uyumak sizi çıldırtabilir, genelde dayak yemiş gibi uyanırsınız. Sizi bir anda yataktan tekmeleyip atarsa şaşırmayın. Onlar o sırada yatağın ortasına geçip paralel yatıyor olacaktır. Koç kadınları oldukça etkileyici bir burçtur. Etkileyici kaşları, dövmeleri ve her an her şeyi yapabilecekmiş gibi tetikte duran bakışları vardır. Buraya kadar sorun yok biliyoruz. Ama onları bir şekilde bir konuda tahrik ettiyseniz vay halinize! Hele birde onlara hatalı olduklarını söylediyseniz yandınız. Eğer bir Koç kadınının hatasını yüzüne vuracak kadar cesur davranıyorsanız yürek yemişsinizdir. Hatta sizin astroloji hakkında hiçbir fikriniz yok demektir! Eleştirinizi sessizce hatta gülümseyerek dinlerler. Ancak çok geçmeden emdiğiniz sütü burnunuzdan getirebilir. Koç burçları hayatlarında bir kaç kere evlenebilir. Ancak ayrıldıkları eşleri onlardan  kolay kolay kopamazlar. Kazalara oldukça yatkınlıkları vardır. Hatta bazen ölümün eşiğinden dönerler ama kedi gibi 9 canlı oldukları için sorun yoktur. Onları kedi gibi görebilirsiniz, çünkü aynı onlar gibi davranır. Koç burcu genelde en çok sevdiği insanlara söylenir. Bir süre kendi söylenmelerini komik bulmaya başlarlar.

Koçlar sayesinde bir yere gittiğiniz zaman başınıza ufak çaplı kazalar gelebilir. Ama bu kazaların sonunda kendinizi gülme krizi geçirirken bulabilirsiniz. Deli dolu yanları sizi hem çıldırtırken hem de yaptıklarına gülmemek için kendinizi tutamazsınız. Onlarla her anınız keyif dolu geçecektir.

Koç Burcunun En Etkin 10 Özelliği!

7 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

çıngıraklı yılan

Çıngıraklı Yılan Hakkında Tüm Bilgiler

la casa de papel hakkında

La Casa De Papel Hakkında Her Şey