in

BayıldımBayıldım

Koç Burcunun En Etkin 10 Özelliği!

koç burcunun en etkin 10 özelliği

Koç Burcunun En Etkin 10 Özelliği!  Koç burcu ile ilgili bildiğiniz her şeyi bir kenara bırakın! Size verdiğimiz bu bilgilerle Koç burcu insanını daha iyi tanıyacak hatta daha iyi anlamayı başaracaksınız.

Koç Burcunun En Etkin 10 Özelliği

1- Koç burcu her zaman ”Önce ben” der. Koç burcu için bağımsızlık William Wallace kadar önemlidir. Bir bakmışsınız tüm arkadaşlarını toplayıp, onları sürükleyerek baharın gelişini tek başına dans ederek kutluyor.

2- Bir Koç’u bekletmeyi düşünüyorsan iki kere düşünmelisin. Çünkü o “ben neden annemin karnında dokuz ay 10 gün durdum” diyebilecek kapasitedir. Hatta annesine bile bu konuda ara sıra atar yapabilir. Bilmem anlatabildim mi?

3- Çok mu mutlusunuz? Aman sakın o gün çok mutluyum diyerek Koç burcu olan bir arkadaşınızı aramayın. Arayacağınıza pişman olursunuz. Çünkü onun asli görevi eksiklikleri takip etmektir. Moralinizi bir anda bozar anlamazsınız. Yaptığınız işi eleştirmeyi hiç bir şeyi beğenmemeyi kendilerine görev edinmişlerdir.

4- Ateş grubu burcu olan Koç’ları asla kızdırmayın. Onları kızdırmak yerine bir matador gibi elinize mulata alın ve boğanın  karşısına geçin. Emin olun koçları kızdırmaktansa bunu yeğleyebilirsiniz.

5- Koçlar, heyecanı ve hevesi saç tellerine kadar işlerler. Sık sık aynanın karşısına geçerek kendine sevgi sözcükleri söylerler.  Ay bugün de ne kadar güzelim ben” deyip günde 2250 selfi çekip sosyal medyada paylaşmaktan hiç çekinmez ve üşenmezler.

6- Vahşiliğiyle bir aslanı yakalayabilecek gücü kendinde bulur. Ama şimdi onunla mı uğraşacağım, o benim peşimden koşsun diyebilecek potansiyele sahiptir.

7- Koçlar, çabuk sinirlenmesiyle meşhurdur. Koç’larla aynı evi paylaşıyorsanız yapacağı şeylere takılmayın. Onu, evin çeşitli odalarında yüksek sesle kendi kendine söylenip kavga ederken bulmanız mümkündür.

8- Koçlar Mars’ın haşin çocuğudur. Seksüel enerjileri mart kedilerine taş çıkarır.

9- Pire için yorgan yakarlar. Koçlar kibir en sevdiğim günahtır diyen kişilerdir. Yangına su ile değil körükle gitmeyi tercih eder. Körüğü eline almış koşturan Koç giderken de ”çek bir fotoğraf, bak nasıl haklı çıkacağım” pozu vermekten de kendini alamaz.

10- Koç burçları, düşünüyorum o halde varım diyen Descartes’e tepki olarak doğmuştur.  Koç’lar düşüncesizlikleriyle Guinness rekorlar kitabına girmeye adaydırlar.

Koç Burcu Ve Aşk – Burçların Aşk Hayatı

8 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

hıv

HIV Kişiden Kişiye Nasıl Bulaşır?

sanal aşk

Sanal Aşk Yaşamanın Avantajları