Astroloji

Koç Burcu ve Cinsellik – Burçların Cinsel Hayatı

Koç burcu ve cinsellik yazımda sizlere Koç burcunun cinsel konulardaki tercihleri, istekleri ve uyumlu olduğu burçlar ile ilgili bilgiler verdim.

Koç Burcu ve Cinsellik

Koç Burcu Cinsellik

Cinsellik konusunda en aktif burçlardan biridir koç. Seks onun için spor gibidir, seks sırasında tüm enerjisini ortaya koyar. Birlikte olmak için bir kişiyi aklına koymuşsa ondan kurtulmak pek kolay olmaz, eninde sonunda istediğini elde eder. Aşk oyunlarını pek sevmez. Romantizm Koç insanına göre değildir. Seks yapacağı yer de onun için pek önemli değildir. İlişkinizi rutinden kurtarmak için farklı kıyafetlerle karşısına çıkmanız bir seçenek olabilir.

Birlikteliklerde ipleri elinde tutmayı seven Koç burcu insanı idarenin kendinde olmasını ister ve yorulmak nedir bilmez. Partnerinin dışarıda sakin olmasını isterken, yatak odasında seksi olmasını tercih eder. Etkileyici bakışlar ve teninizdeki hoş bir koku onu baştan çıkartmaya yetecektir. Koçlar cinsellik sırasında enerji fazlalarını attıkları için, hemen uykuya geçmeyi tercih ederler.

Koç burcu cinsellik uyumunu Aslan burcu ile yakalar. Her iki burcun tercihleri birebir uyuşmaktadır. Bir Koç ve bir Aslan her yerde sevişebilir. Koç burcunun en fazla tahrik olduğu bölge boyun bölgesi ve saçlarıdır.

CİNSELLİKTE UYUMLU OLDUĞU DİĞER BURÇLAR: YAY, KOÇ, İKİZLER, TERAZİ

Koç Burcu Kadını Ve Cinsellik

Cinsellikte hakimiyet kurmak isteyen Koç Burcu kadını kendi isteklerini partnerinin isteklerinden önde tutar. Koç burcu kadını laubali, gereksiz espri yapan erkeklerden hoşlanmaz. Ten uyumu onun için çok önemlidir. Seks yapabilmek için uyum sağlaması gerekir. Ön sevişme sırasında saçları ile oynanmasından ve boynunun öpülmesinden tahrik olur.

Koç kadını için cinsellikte ön sevişme olmazsa olmazdır ancak burada da elinizi çabuk tutmanız gerekir. Kısa sürede havaya girer, hızlı ve etkili seksi tercih eder. Ancak ilk bakışta sadece seks düşünüyor gibi görünse de ona sarılmaz ve güzel sözler söylemezseniz sizden anında soğur ve uzaklaşır.

Koç Burcu Erkeği Ve Cinsellik

Cinsellik sırasında fazlaca ateşli olan Koç burcu erkeği uyarıldığı andan sonuna kadar durmak nedir bilmez. Partnerinin isteklerini de çok fazla önemsemez. Koç erkeği seksi sever. Öpüşmekten ve uzun süren sevişmeleri tercih eder. Dozunda yaşadığı acılar onu tetikler. Seksi iç çamaşırları ve değişik mekanlarda yaşanan cinsellik onu oldukça heyecanlandırır.

 

Burçların Özellikleri ve Büyük Burç Anketi

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu