Astroloji

Koç Burcu Ve Aşk – Burçların Aşk Hayatı

Aşk bu hayattaki vazgeçilmezlerimizden biri. Burçlar ve hastalıklar yazımdan sonra şimdi sırada burçlar ve aşk var. Burçlar yaşamımızda bir çok şeye etki ediyor. Karakterimiz, davranışlarımız, sağlığımız, yaşam şeklimiz, aşk ve evlilik hayatımız… Her burcu tek tek ele alacağım bu yazı serimde sizlere burçların aşkı nasıl yaşadıkları konusunda bilgiler vereceğim. Böylelikle sizler de ikili ilişkilerinizde diğer burçlarla aranızdaki etkileşimle ilgili fikir sahibi olabileceksiniz.

Burçların aşk hayatı yazıma Koç burcu ile başlıyorum. İşte Koç Burcu ve Aşk…

Koç Burcu ve Aşk

KOÇ BURCU VE AŞK

Koç burcu aşkı ateşli yaşar. Karşı cinsi etkilemesi çekici tavırları nedeniyle pek zor değildir. Heyecanlı, sevgi dolu, cüretkar ve sabırsızdır. Koç burcu insanı yalnızlığı ve boşluğu sevmez bu nedenle aşık olması ve evlenmesi de çok uzun sürmez. Kendisi gibi bir partner arar. Aşk hayatında yönetici taraf olmayı tercih eder. Lakin yine de partnerlerinin isteklerini ihmal etmez. Unutulmaz anlar yaşamayı sevdiği için sürpriz yapmayı da sever. Birini çok sevdiyse onu elde etmek için her şeyi göze alır, sınırları yoktur. Gerekirse zavallı aşık moduna bile geçebilir. Aşık olduğu insana aşkını sonuna kadar hissettirir ve bunu uzun süre devam ettirebilir. Koç burcu için aşk demek; sadakat, güven, sabır, özveri, heyecan, eğlence, cinsellik, özgürlük, eğlence demektir.

Koç burcu ve aşk 1

KOÇ BURCU İNSANI AŞIK OLURSA…

Aşık olduğu anda kıskançlık oranı da artar. Bazen kıskançlığı yüzünden aşkını tam olarak yaşayamayabilir. Böyle zamanlarda karşı cinsin davranışları ve ne kadar anlayışlı olduğu ilişkinin gidiş hatı için etkili olacaktır. Koç burcu için sadakat ve güven çok önemlidir. Karşısındaki kişi bu güveni kazanabilirse ve aşkları da karşılıklıysa ilişki güzel bir şekilde uzun süre devam edebilir. Bir yandan özgürlüğüne de son derece düşkün olan Koç insanı sevdiği için bu özgürlükten feragat etmeye hazırdır.

Koç burcu ve aşk 2

KOÇ BURCUNUN CİNSEL HAYATI 

Koç burcu insanı heyecanlı ve renkli bir cinsel hayat ister. Fiziksel birliktelikte de yönetmeyi sever. Partnerinin de isteklerini göz ardı etmeden daha fazla zevk alabilmek için çaba gösterir. Koç burcu evliliği, aşkı, tutkuyu ve heyecanı doruk noktasında hissederse düşünebilir. Evliliklerinde sadık bir eş ve çocuklarına düşkün bir baba olur. Gelenekler ve ahlak kuralları onun için önemlidir. Ayrılık onun için son seçenek belki olabilir. Tek eşliliği tercih eder ve aldatmayı asla düşünmez, aldatılırsa da bunu hiç hoş karşılamaz. Meraklı koç burcu insanı çevresinde olup bitenlere ve dedikodulara oldukça duyarlıdır. Özellikle ilişkisi ile ilgili kötü konuşmalar duyarsa sinirlenip ortalığı yangın yerine çevirebilir.

Koç burcu ve aşk 3

KOÇ BURCU VE AYRILIK

Koç burcu insanı ayrılığa katlanamaz, aşk acısına dayanamaz. Bu yüzden emin olamadığı ilişkilere başlamaz. Ruh hallerinin gel-gitli olduğu zamanlar vardır. Koçlarla ilişki sürdürmek sabır ister. İlişki ilerledikçe sizi kendisine bağımlı hale getirebilir, ondan ayrılamaz hale gelirsiniz. Ayrılmak isteği sizden gelirse siz ondan daha çok acı çekersiniz bunu bir kenara yazın.

KOÇ BURCU VE DİĞER BURÇLAR 

Ateş elementinden olan burçlarla çok iyi anlaşır. Aslan ve Yaylarla iyi bir birliktelikleri ve evlilikleri olabilir.

Toprak elementinden olanlar burçlarla (Boğa- Başak- Oğlak) güzel arkadaşlıklar kurabilir.

Su grubu burçları (Yengeç, Akrep, Balık) ile pek iyi anlaşamasalar da mecbur kaldıklarından birlikte çalışabilirler.

Hava elementi burçları (İkizler- Terazi- Kova) onlara soğuk ve fazla baskın gelir bu yüzden hiç iyi anlaşamazlar. Bu burçlardan İkizler ve Terazi ile sadece cinsellik konusunda uyumlu olabilirler.

Aşkta uyumlu olduğu burçlar: Aslan- Yay
Evlilikte uyumlu olduğu burçlar: Aslan- Yay
Sekste uyumlu olduğu burçlar: Koç, İkizler, Terazi

Koç Burcu Özellikleri

 

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu