Astroloji

Koç Burcu Seks Hayatı-Burçların Seks Hayatı

Koç burcu seks hayatı : Tutkulu, farklılıkları severler. Elementi ateş gibi ateşli bir aşıktır. Koçlar fiziksel özelliklere önem verir. Onların öncelikle fiziksel olarak ilgisini çekmeniz gerekmektedir. Günlük yaşantısında girişimci bir burçtur. Girişimci olan koç burcu seks konusunda oldukça atılgandır.

Koç Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

Koç erkeğine masum kız rolünü oynamak oldukça işe yarar. Bununla başarılı sonuçlar almanızı sağlayabilir. Fakat şımarık ve sırnaşık kızlardan da hoşlanmazlar. Ayarını iyi tutturmak gerekli. Koç burçları rutin ilişkilerden hoşlanmazlar. Bu erkeğin heyecanını korumak için farklı aşk oyunları  oynamanız gerekebilir. Değişik fanteziler geliştirmek yararlı olacaktır. Koç burçları normalde baskıcı ve agresiftir. Ancak  iş cinselliğe geldiğinde farklı davranabilir. Sizin üstünlüğünüzü kabul edebilir. Onu yatakta yönetmeniz de hoşuna gidecektir.

Elde etmek için vardır…
Koç burcu erkeğinin kulağına tırnak ucunuz ile küçük hareketlerde bulunun. O sizin vermek istediğiniz mesajı anında yakalayacaktır.
Onun etkilendiği bölgelere dokunmaktan asla kaçınmayın. Dudaklarına dokunup, onu hissettiğinizi gösterin. Göz kapaklarına, burnuna küçük öpücükler kondurmanız koç erkeğini mutlu eder. Ona oldukça romantik ve seksi bir mesaj verin. Onu derinden etkileyeceğinize şüphe yok.
Koç kadını ise aşkta avcı olmaktan hoşlanır.  Avına düşürdüğü erkeği baştan çıkartmak için tüm cazibesini kullanır. Koç kadını etkilemek ise biraz zordur. Onu kaç-kovala tarzı ufak oyunlarla kendinize çekebilirsiniz. Koç kadını reddedilmekten hiç hoşlanmaz. Eğer onu red ederseniz agresif tavırlar sergileyebilir. Çok fazla duygusallığı sevmez. Romantiklik ona göre değildir. Cinsellikte ipleri elinde tutmayı sever. Koç kadınını yatakta serbest bırakmanızı tavsiye ederiz. O zaten sizi yönlendirecektir. Her ne kadar sıcakkanlı ve sempatik gözükse de emretmeyi sever.  Koç kadınını öpmeye ya da yakınlık göstermeye devam edin. Onları şaşırtmaktan da asla vazgeçmeyin. Çünkü bu şaşkınlıklar üzerlerinde afrodizyak etkisi yaratır.
Koç kadınını hareket geçirmek için sinir uçlarına dokunun. Kafasından başlayarak küçük hareketlerle başlayın. Bu onun için güzel bir adım olacaktır. Saçlarına yumuşak dokunuşlarda bulunun. Saç derisine inerek gittiğinizde tutkusunu fark edeceksiniz. Onlardan alacağınız cevap şüphesiz tatmin edici olacaktır.
Ayrıca koç burcu kadını saçlarınla oynanmasından oldukça tahrik olur.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Allah koçlarin günahını aldın böylesine çapkın bir burcun sex hayatı omooonn tonriğmm

  2. kendimi keşfediyorum. neler neler varmış. :D ama koç burcunun en yorucu özelliği her şeyi kendim yaparım olması. bu hayatta beni çok yoruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu