Astroloji

Koç Burcu 2020 Yılı Yorumları

2019’un son günlerini yaşarken ilişkileri yüzünden sıkıntı çeken koç burçlarını yeni yılda neler bekliyor? Aşk hayatı, kariyer hayatı, olumsuzlukları, değişimleri neler? Koç burcu 2020 yılı yorumları..

Koç burcu  2020 yılı yorumları

Son yıllarda yaşadığınız ilişkiler yüzünden hayata karşı inancınızı kaybetmiş görünüyorsunuz. Ama  sıkı durun, çünkü Ay kendi yönettiği burçta tutuluyor. Bu durum sizin hayata bakış açınızı değiştirmeye başlayacak. Doğum yılınız 1984-1998 yılları arasında olan koç burcuysanız şans sizden yana. Çünkü hayallerinizi temsil eden gezegen siz doğduğunuz zaman Oğlak burcundaydı. Bunun anlamı da  bol tutulmalı bir yıl sizi bekliyor demektir. Hayatınız sizin için dönüşümlere akacağı anlamına geliyor.

Koç Burcu 2020 yılı yorumları

2020 yılı sizin için yeni bir başlangıç olabilir. Gezegen etkileri sizi adeta bambaşka biri haline getirebilir. Hayatınızın her alanında hissedeceğiniz çok güzel değişimler sizi bekliyor. Kariyer ve yaşam biçiminize kadar birçok yeni ve farklı kararlar alabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda çok isteyip de olmayan her şey için yeniden hamle yapacaksınız. Yeni yılda sizin için pes etmek ve yılmak cümlesinin hiç bir anlamı kalmayacak.

DEĞİŞİM

Görünüşünüzden tutunda  yaşam düzeninize kadar birçok değişiklik yapıyorsunuz. Aşık olduğunuzda her şeyi elinizin tersi ile iten bir insansınız. Yeni yılda da her şeyi nasıl elinizin tersiyle ittiğinizi bir kez daha göstereceksiniz. 2020 yılını sıradan bir yıl olarak kesinlikle yaşamayacaksınız. Yılın başındaki tutulmalardan dolayı bu olayı fark edeceksiniz. Aklınızda hiç olmayan kararlar alabilirsiniz. Eğer ailenizle birlikte yaşıyorsanız ayrı eve çıkmak isteyebilirsiniz.

Mart ayında öğreten gezegen Satürn burç değiştiriyor. Bu durumla birlikte birlikte sizde hayat yönünüzü, çalıştığınız sektörü değiştirmek isteyenlerden olacaksınız.  Geçireceğiniz bu değişim insanlarla olan ilişkilerinizi daha da sağlamlaştıracak gibi gözüküyor. Özellikle yıllardır aynı işi yapan Koçları için büyük değişimler bekliyor.

Saç şeklinizi, saç renginizi hatta estetiğe varıncaya kadar köklü değişimler geçirebilirsiniz.

Genelde koç burçları asla estetik yaptırmam düşüncesinde olurlar. Ama bu değişimle birlikte mart ayından sonra yüzüne küçük dokunuşlar yapmayı düşünebilirler. Yaşantınız değişirken, görüntünüzün de değişmesini isteyeceksiniz. Ayrıca geçmiş yaşanmışlıkları  hem kalbinizden , hem aklınızdan tamamen çıkartacaksınız.

Koç burçları kıskanç burçtur. Her alanda değişime uğrayacak koçlar kıskançlıklarından vazgeçmeyecekler. Sevdiğiniz için tüm samimiyet ve heyecanınızı ortaya koyacaksınız. Aşkı en yüksek dozda yaşadığınız bir yıldan geçeceksiniz. Gözünüz dünyayı görmeyecek kadar cesaretle dolacak. Aşık olduğunuzda bolca kararlar aldığınızı ve değişime devam edeceğinizi fark edeceksiniz.

Temmuz aylarına doğru her davranışın bu dünyada bir etkiye tepki oluşturduğunu düşünmeye başlayacaksınız. Hatta asla ayrılmam dediğiniz işinizden bir hamleyle ayrılabilirsiniz.

Koç burçları kariyerlerinde asla ödün vermiş kişiler değillerdir. Ancak 2020 yılının ikinci yarısı kendi yolunuzu kendiniz çizmeniz için adımlar atmanız oldukça olası bir durum. Öyle ki bir anda farklı şehir veya ülkede yaşamak isteyebilir hatta bununla ilgili adımlar atabilirsiniz. Aldığınız anlık kararlarla hayatınızın yönünü değiştirmeye başlayacaksınız. Çevrenizdeki kişileri de şaşırtacaksınız. Bu sebeple kendinize özel konulardan, asla bırakmam dediğiniz kişileri bir anda bırakacaksınız.

Eylül ayına geldiğinde ise çıkışlarınız her zamankinden daha keskin olacaktır. Bir döngü içine gireceksiniz. Girdiğiniz döngüde yönetici gezegeninizin tam tamına 67 gün sürecek geri hareketi ile karşınıza engel olarak çıkan ne varsa hepsini bozguna uğratacak. Her şeye yeniden başlamak isteyeceksiniz.

Mars Gerilemesi

Eğer her anlamıyla Koç burcu özeliklerine sahipseniz, eylül ayındaki 67 gün sürecek Mars gerilemesini çok iyi yönetmelisiniz.  Çünkü bu döngü yeniden doğmak için elinizden geleni yapma döngünüz olacak.

Bu süreçte önünüze kattığınızı elde etmeye  başlayacaksınız. Hayata bakış açınız değişecek. Hatta neyi sevip neyi sevmediğinizi yeniden fark edeceksiniz. Bu durum büyük çıkışlar yakalamanızı sağlayacak. Hayatınızda ortaklığa dair ne varsa yaşantınızdan çıkarıp kendinize ait dünya bir dünya kurmak için uğraşacaksınız.

Eğer 2019 yılında  aşktan yana kalbiniz kırılmış, ilişkisi olmayan biriyseniz, 2020 yılında unutulmaz bir aşk yaşayacaksınız. Bir daha asla sevmem işim olmaz diyenlerdenseniz sadece bekleyin ve görün. Yani yıl sizin yılınız olacak. Harika sürprizlere hazırlıklı olun

Koç Burcu Ve Sağlık- Burçların Sağlık Sorunları

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Bir ikizler olarak bugune kadar hiç koc burcuna denk gelmedim ömrüm akrepler ile gecti.. Görüyorum ki 2020 onların yılı yazıklar olsunduuu

  2. Onların yılının kenarından köşesinde bir kısmı umarım biz yaylara dokunur. Yay burcu için nasıl olacakmış merak ediyorum. :)

  3. sabırla bekliyorum 2020’yi. benim yılım olcakmış. ama yapacağım değişimler yavaştan başladı. bu daha hızlı bir ivme alacak gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu