Gündem

Kız Çocuğuna Cinsel İstismar!!

Kız çocuğuna cinsel istismar!  Küçük kız yoğun bakımda.Küçükçekmece’de gerçekleşen olayda mahalleli karakolun önünde eylem yaptı.

 Kız Çocuğuna Cinsel İstismar! 5 Yaşındaki Küçük Kız Yoğun Bakımda

Şu an yoğun bakımda tedavisi süren küçük kızın hayati tehlikesi devam ediyor. Ameliyattan çıkan hala tedavisi devam eden küçük kız için mahalle halkı karakol önünde eylem yaptı.

Olayın Küçükçekmece’de henüz kimliği belirli olmayan bir kişi tarafından gerçekleştirildiği iddia ediliyor. Kanarya Mahallesinde gerçekleşen olayda, 5 yaşındaki bir kız şunan hala yoğun bakımda. Ev kapısının önünde küçük kız baygın halde bulunuyor. Ameliyata alınan küçük kız şu an yoğun bakımda ve tedavisi devam ediyor. Küçük kızın amcası Vasfi E.  “İstismara uğradığından bugün haberim oldu. Şu an yoğun bakımda tedavisi sürüyor” dedi.

 

Kanarya Mahallesi’nde iki gün önce öğlen saatlerinde henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi, 5 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulundu. Kimliği belirlenemeyen kişi evinin önünde oyun oynayan 5 yaşındaki bir kız çocuğunu karşıda bulunan inşaata götürerek cinsel istismarda bulundu. Küçük kızı kapının önünde kanlar içinde baygın olarak bulan ailesi, küçük kızı hemen hastaneye götürdü. Hemen ameliyata alınan, şu an yoğun bakımda tedavisi süren çocuğun hayati tehlikesi devam ediyor.

 

Çalışanlar öğle yemeğine gittiği sırada olmuş

 Komşusu olayı şöyle anlatıyor;

İnşaatta çalışanlar öğle yemeğine çıkmış, o sırada küçük kızı alıp götürmüş. Küçük kızın yanında 5 yaşında başka bir çocuk daha varmış, para vermiş. Diğer çocuk kaçmış komşulara söylemiş. “Pis bir şeyler yapıyorlar” diye. Biz tek kişi biliyoruz ama kaçan çocuk annesine iki kişi demiş. Çocuk kendisi kalkmış annesine gitmiş. Şu anda durumu kritik, babası hasta diye duyduk. Annesi de yeni doğum yapmış durumu iyi değil. Bildiklerimiz bu kadar” dedi.

Çocukları Para Vererek Kandırmış

 Barış Sezgin adlı çocuklardan birisinin dayısı ise olayı şöyle anlatıyor.  “3 çocuk oyun oynuyormuş, kız 5 yaşında, erkek çocukların biri 5, diğeri 6 yaşında. 3 çocuk burada oyun oynuyor. Zanlı çocuklara  ‘size para vereceğim’ diyip arka tarafa götürüyor. Zaten çocuklar korkudan kaçıyor. 5 yaşındaki kız çocuğunu da bildiğim kadarıyla görünmeyecek bir şekilde duvarın arkasına götürüyor. Çocuklar da çığlık atıyor. Zanlı yukarıya doğru kaçmış” dedi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Torununa Cinsel İstismarda Bulunan Dede 22 Yıl 6 Ay Hapse Girecek

İlgili Makaleler

7 Yorum

    1. Bu olayların yaşanmayacağı bir güne uyanmak istiyorum. Nasıl bir iğrençlik kelimelerle tarif edilemiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu