Hayata Dair

Kişiliğinizi Ortaya Çıkaran 4 Tip Ayak Parmağı

 Kişiliğinizi ortaya çıkaran 4 tip ayak parmağı yazımız ile sizlere nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuzla ilgili ipuçları verelim dedik. Her Ayak Parmağı Tipi ‘nin kişilik özelliklerimiz hakkında bir fikir verdiğini söyleyen bu doğru parmak izi analizi, astroloji kadar ilginizi çekecektir.

Kişiliğinizi Ortaya Çıkaran 4 Tip Ayak Parmağı

Hiçbir şey kişiliğimize bir öngörü kadar ilgi duymamızı engellemez. Zodyak işaretleri, imza analizi, el yazısı okuma, avuç içi okuma vb.  Bu gruba ayak parmağı tipini de dahil edebiliriz.

Bir daha ki sefere ayaklarınıza bakarken, şu noktaları düşünmeyi unutmayın..

1- Mısırlı Ayak Parmağı Tipi

Oldukça yaygın bir ayak tipi olan Mısırlı ayak parmağı tipi, uzun bir ayak başparmağı ile ayırt edilmektedir. Bunu, diğer ayak parmakları 45 derecelik bir açıyla incelemektedir. Tüm ayak eğimlidir ve genellikle diğer şekillerden daha uzun ve daha dardır.

Bunun gibi ayak parmakları olan insanların, üzerilerinde kraliyet havası vardır ve ekstra şımartmayı severler. Estetiğe dikkat ediyorlar ve genellikle çok arkadaş canlısı insanlardır.

2- Romalı Ayak Parmağı Tipi

Bu özel ayak şekli, ilk üç parmağın aynı yükseklikte olması ve diğer ikisinin azalan sırada olması ile bilinir.

Bu ayak parmağı tipine sahip olanların dengeli bir vücut şekli olduğu kadar kişiliği de dengeli olduğu bilinmektedir. Doğal olarak dışa-dönüktürler ve maceraları severler. Ayrıca farklı kültürleri ve mekanları keşfetmeye de bayılırlar.

3- Yunan Ayak Parmağı Tipi

Genellikle Alev Ayağı veya Ateş Ayağı olarak adlandırılan bu ayak parmağı tipi, ayak başparmağından bile daha büyük olan çıkıntılı bir ayak parmağı ile bilinmektedir.

Bu tür bir ayak parmağı tipine sahip olan insanlar, övünmek için liderlik özelliklerine sahip, son derece sportif ve yaratıcı olarak lanse edilir. Ancak, açıkça iticidirler ve bu yüzden strese girme eğilimindedirler. Enerjileri bulaşıcıdır ve kaosu severler.

4- Köylü Ayak Parmağı Tipi

‘Köylü Ayak Parmağı’ hemen hemen ayak parmağı uzunlukları aynı olsa bile, baş ayak parmakları biraz daha uzun olabilir! Bu özelliği nedeniyle ayakları kare şeklinde görünür.

İnsanlar olarak, kişilikleri sabrına dayanır ve muhtemelen bu dünyadaki en düşünceli insanlardır. Kararları üzerinde uzun süre düşünürler. Sorunları ve çatışmaları çözmek için ideal seçimdir. Pragmatik ve doğası gereği dürüsttürler.

Parmak Uzunluğu Kişilik Sorusu

İlgili Makaleler

11 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu