Gündem

Kiralık Kaleci Dönemi Başladı. Bir Tıkla Kale Bekçiniz Hazır.

Kiralık kaleci dönemi başladı. Halı saha maçlarının en büyük sorunudur kaleci bulmak. Kimse kolay kolay kaleci olmak istemez. Ya da zaman zaman büyük iddiasına maç oynanır ve rastgele bir kaleci, kalenizi korusun istemezsiniz. İşte böyle durumlar için artık kiralık kaleciler var. Yanlış duymadınız, artık maçlarınız için kaleci kiralayabiliyorsunuz.

Kiralık Kaleci Dönemi Başladı. Bir Tıkla Kale Bekçiniz Hazır.

Halı saha maçlarının kaleleri artık onlara emanet. Kiralık kaleciler bir tık uzağınızda. Evet yanlış okumadınız. Saati ortalama 50 liradan kaleci kiralayabiliyorsunuz. Kaleciniz yok diye üzülmüyor, baklavasına oynadığınız maçları bu kalecilere emanet ediyorsunuz. İşte tüm ayrıntılar.

Krizi Fırsata Çevirdiler

Son günlerde bir çok kişi geçim derdinden dolayı ek işler yapıyor. Ama bunu belki de hiç duymamışsınızdır. Bazıları ek işleri sıkıcı bulsa da bazıları boş zamanlarında top oynayarak para kazanıyor. İşte kiralık kalecilerde böyle başlamış. Show Tv’nin haberine göre maç başına 50 liradan kaleci kiralayabiliyorsunuz ve kalenizi onlara emanet ediyorsunuz. Üstelik bu kaleciler boş zamanlarında antrenman yapıyorlar. Yani onlara güvenebilirsiniz. İstanbul’un her semtine geliyorlar ve takımınız için çabalıyorlar. İnternet üzerinden kiralık kalecilere ulaşmanız mümkün.

Berk Oktay’ın Özel Görüntüleri İnternete Sızdı

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu