in

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında Bir İlk Yaşandı

kim milyoner olmak ister

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bir ilk yaşandı. Doğuştan görme kaybı bulunan yarışmacı için süre durduruldu. Soru tekrar okunarak yarışmacının rahat etmesi için süre durdurularak yardımcı olundu. Bu hareket herkes tarafından takdir edildi.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında Bir İlk

Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bir ilk yaşandı. Doğuştan görme kaybı olan bir yarışmacı için süre durduruldu ve soru tekrar soruldu. Yarışmacı uzun soruyu tekrar duyma ihtiyacı hissedince sunucu Murat Yıldırım soruyu tekrar okurken süre durduruldu ve “süremiz var” diyen sunucu, yarışmacının stres yapmasına engel oldu. Bu hareket ile program büyük takdir topladı.

45 Saniyelik Süre Durduruldu

Ekranların sevilen bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster geçtiğimiz akşam kendi tarihinde bir ilke imza attı. Sunucu Murat Yıldırım doğuştan görme kaybı bulunan bir yarışmacı için süreyi durdurup tekrar soruyu okudu. Bu hareket seyirciler tarafından oldukça takdir topladı.

Gözleme Diyerek Doğru Yanıtı Verdi

Sürenin durdurulduğu anlarda yarışmacıya yöneltilen soru, “içine peynir, kıyma patates benzeri malzemeler konularak yufkadan hazırlanan yağda veya sacda kızartılan hamur işi nedir?” şeklindeydi. Bir an şüpheye düşüp seyirci jokerini kullanmak isteyen yarışmacıya Murat Yıldırım yardımcı olunca soruyu jokersiz doğru bildi.

 

Birbirinden Güncel İçeriklere Göz Atmak İçin Tıkla

10 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hindistan Cevizli Kurabiye

Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi

tbmm lokantası fiyatları

TBMM Lokantası Fiyatları Sosyal Medyada Büyük Tepki Çekti