Gündem

Kim Kardashian Yatak Odası Görüntülerini Takipçileriyle Paylaştı

Kim Kardashian yatak odası görüntülerini takipçileriyle paylaştı. Kurduğu düzeneği videoya çeken ünlü isim, paranın satın alabileceği şeyleri bizlere bir kez daha göstermiş oldu.

Kim Kardashian Yatak Odası Görüntülerini Takipçileriyle Paylaştı

Kim Kardashian son günlerin reality şov yıldızlarından. Servetinin dudak uçuklatacak rakamlara ulaştığı söyleniyor. Son günlerde Amerika’nın magazin yıldızı olarak anılıyor. Baba tarafından Ermeni anne tarafından Hollanda ve İskoç asıllı olan ünlü güzel, tüm dünyanın tanıdığı Kanye West ile evli.

Serveti Dudak Uçuklatacak Cinsten

O sadece basit bir reality şov güzeli değil. O on parmağında on marifet bir kadın. Modellik, oyunculuk, ticaret ve daha bir çok konuda ünlü ismi görmek mümkün. Dizilerde ve filmlerde oynamanın yanı sıra parfümler çıkaran ve bu dünyada yer edinen bir iş kadını. Reality şov sunuyor ve dergilere kapak oluyor.

Lüks Malikanesinin Kapılarını Açtı

Yaptıklarıyla adından sıkça söz ettiren ve ünlü şarkıcı Kanye West ile evli olan Kardashian evinin kapılarını sosyal medya takipçilerine açtı. Sosyal medyayı sık sık kullanan ve sevenleri ile hayatını paylaşmayı seven ünlü ismin serveti oldukça fazla. Hatta bu yıl dünyanın en zengin aileleri arasına girmeyi başardılar. Sadece Kim değil, kardeşleri de en az onun kadar ünlü ve tanınıyor.

Instagramda 120 Milyon Takipçisi var

Lüks yaşamı bir çok kişi tarafından eleştirilse de yine de onu takip etmekten vazgeçemiyorlar. Sadece Instagramda 12 milyon takipçisi bulunan ünlü ismin, diğer sosyal medya hesaplarında da milyonlarca takipçisi bulunuyor. Bir çok kişi beğenmese de eleştirse de, onu takip etmekten nedense vazgeçemiyorlar. Ünlü çiftin yatak odasındaki düzenek yerden çıkan bir televizyon ve uzaktan kumandayla kapanan perdeler, bir çok takipçisinden beğeni aldı.

Şeyma Subaşı Bu Yatak Pozuyla Çok Konuşuldu. Ünlü İsmin Sevgilisi Bu Fotoğrafa Alev Emojisi Attı. 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu