Gündem

Kerimcan Durmaz Hastanelik Oldu. Son Dakika!

Kerimcan Durmaz Hastanelik oldu. Ünlü sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz sık sık yaptığı paylaşımlarla kendini hatırlatıyor. Ünlü fenomen sosyal medya hesabından ameliyat olduğunu açıkladı.

Kerimcan Durmaz Hastanelik Oldu

Yaptığı paylaşımlarla sürekli gündemde olan ünlü medya fenomeni son paylaşımında hastanelik olduğunu söyledi. Sosyal medya hesabından bir ameliyat geçirdiğini duyurarak sevenlerine seslendi.

3 Gündür Paylaşım Yapmıyordu

Sık sık paylaşımlarını görmeye alışkın olan takipçileri yaklaşık 3 gün Kerimcan’dan haber alamadı. Bunun üzerine tam meraklanmaya baslayan takipçilerinin içini ferahlattı. Sosyal medya hesabından hayranlarına seslenen Durmaz, şu sözleri söyledi; “Merhaba herkese ben bir sağlık probleminden dolayı ameliyat oldum. Fakat şimdi iyiyim. Hala hastanedeyim.3 gündür bir şey paylaşmıyorsun diyip merak edenlere söyliyeyim dedim” diyerek mesajını bitirdi.

kerimcan durmaz hastanelik

Sağlık Problemleri Yüzünden Ameliyat Oldu

Takipçileri tarafından merak edilen ünlü fenomen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Merhaba herkese ben bir sağlık probleminden dolayı ameliyat oldum. Fakat şimdi iyiyim. Hala hastanedeyim.3 gündür bir şey paylaşmıyorsun diyip merak edenlere söyliyeyim dedim” ifadelerini kullandı.

İstanbullu Gelin Final Yapıyor. Herkes Şokta!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu