içinde

Kerimcan Durmaz Hastanelik Oldu. Son Dakika!

kerimcan durmaz hastanelik oldu

Kerimcan Durmaz Hastanelik oldu. Ünlü sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz sık sık yaptığı paylaşımlarla kendini hatırlatıyor. Ünlü fenomen sosyal medya hesabından ameliyat olduğunu açıkladı.

Kerimcan Durmaz Hastanelik Oldu

Yaptığı paylaşımlarla sürekli gündemde olan ünlü medya fenomeni son paylaşımında hastanelik olduğunu söyledi. Sosyal medya hesabından bir ameliyat geçirdiğini duyurarak sevenlerine seslendi.

3 Gündür Paylaşım Yapmıyordu

Sık sık paylaşımlarını görmeye alışkın olan takipçileri yaklaşık 3 gün Kerimcan’dan haber alamadı. Bunun üzerine tam meraklanmaya baslayan takipçilerinin içini ferahlattı. Sosyal medya hesabından hayranlarına seslenen Durmaz, şu sözleri söyledi; “Merhaba herkese ben bir sağlık probleminden dolayı ameliyat oldum. Fakat şimdi iyiyim. Hala hastanedeyim.3 gündür bir şey paylaşmıyorsun diyip merak edenlere söyliyeyim dedim” diyerek mesajını bitirdi.

kerimcan durmaz hastanelik

Sağlık Problemleri Yüzünden Ameliyat Oldu

Takipçileri tarafından merak edilen ünlü fenomen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Merhaba herkese ben bir sağlık probleminden dolayı ameliyat oldum. Fakat şimdi iyiyim. Hala hastanedeyim.3 gündür bir şey paylaşmıyorsun diyip merak edenlere söyliyeyim dedim” ifadelerini kullandı.

İstanbullu Gelin Final Yapıyor. Herkes Şokta!

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Kova burcu ve cinsellik

Kova Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

hamile kadın intihar

Hamile Kadın İntihar Etmeye Çalıştı. Sebebi Duyanlar Yıkıldı.