Gündem

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya’nın Ayrılığı Herkesi Şok Etti

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya’nın ayrılığı herkesi şok etti.. Evlenmeleri beklenen çift, Kerem Bürsin’in Amerika dönüşü sonrası ayrılık kararı aldılar.

 

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya’nın Ayrılığı Herkesi Şok Etti.

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya 3.5 yıl devam ettirdiği ilişkilerini dün akşam itibariyle bitirmeye karar verdiler. Evlenmeleri beklenirken ayrılık haberleri herkesi şok etti. Yakınlarına artık ilişkimiz yoruldu, heyecanını kaybetti o yüzden bitirme kararı aldık diye açıklama yaptılar. Kerem Bürsin’in, Amerika dönüşü sonrası ayrılık kararı alan çift, ilişkimiz yoruldu o yüzden ayrılık kararı aldık dedi.

 

 

Evlenmelerine Kesin Gözüyle Bakıyorlardı..

Magazin dünyasında en çok yakışan çift olarak adlandırılan Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin çiftinden üzücü haber geldi. Uzun bir süredir Amerika’da bulunan Kerem Bürsin, Türkiye’ye dönüşünden sonra Serenay Sarıkaya ile birlikte ayrılma kararı aldı. Beraber birlikte aynı evi paylaşan çift, ayrılık sonrası evlerinide ayırmaya karar verdi. Kerem Bürsin dün gece eşyalarını alarak Serenay Sarıkaya’nın evinden ayrıldı.

3.5 yıldan beri beraber olan ünlü çiftin bir çok kere ayrılık haberi gündeme gelmişti. Bu sefer ayrılık haberini doğrulayan çift yakın çevrelerine artık ilişkilerinin bir heyecanı kalmadığını, ilişkilerinin artık yorulduğunu söylediler. Her seferinde Serenay Sarıkaya için aşk dolu sözler eden Kerem Bürsin ile ilişkinin temelinde sevgi ve saygı yatar diyen Sarıkaya’nın bu kararı sevenlerini üzdü. Ünlü çift ilerideki günlerde barışır mı bilinmez. Ama hayranları ve yakın çevreleri çiftin tekrardan barışmaları için çaba sarf edecekmiş gibi görünüyor.

 

Elit İşcan, Efecan Şenolsun İçin Cinsel Saldırı Davası Açtı

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu