Gündem

Kendine Yer Vermeyen Kadının Kucağına Oturup Tokat Atan Amca

Otobüste kendine yer vermeyen kadının kucağına oturan ve tokat atan amca görüntüsü günün en çok izlenen videoları arasına ilk sıralardan girdi!

Kendine Yer Vermeyen Kadının Kucağına Oturup Tokat Atan Amca

Yaşlı bir adam, otobüse bindi ve kendine yer vermeyen kadının kucağına oturarak tokat attı. Olayın görüntüleri ise otobüs kameralarına an be an böyle yansıdı!

Oturan kadın kendisine yer vermeyince yaşlı adam çileden çıktı

Günün en çok izlenen videoları arasına giren görüntülerde yaşlı bir amca, kendisine yer vermekte direnen kadının zorla kucağına oturuyor ve ardından da tokat atıyor. Çin’de bulunan Gansu eyaletinin başkenti Lanzhou’da meydana gelen olay günün en çok izlenenlerinden oldu.

Defalarca tokat attı

Yaşlı amca, otobüse bindiğinde oturacak hiçbir yer bulamadı. Bunun üzerine sinirlenen yaşlı amca gözüne kestirdiği kadının zorla kucağına oturmaya çalıştı. Kadın yer vermekte direnince de defalarca tokat attı.

Otobüs şoförü müdahale etti fakat başarılı olamadı

Çin’de yaşanan ilginç olayda yaşlı amca güçlükle zaptedildi. Otübüsün güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde diğer yolcuların hiçbir şekilde müdahalede bulunmaması dikkatleri çekerken, otobüs şoförünün aracı durdurması ve yaşlı amcayı kadının kucağından indirmeye çalışması da bu kadarına pes dedirtti.

Otobüs şoförüne de direnen amca, şoförün müdahalesine rağmen kadını defalarca tokatlamaya başladı. Bir süre sonra kadın, yaşlı amcayı sert bir şekilde itti ve yaşlı amca yere düştü.

Sevgili Kavgası. Kız Arkadaşına Mesaj Atan Kişiyi Pompalı Tüfekle Vurdu.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Allahım ne iğrenç görüntü bu Ok haklısın yaşlısın yer vermek zorundaydılar ama malesef eski zamanda kaldı yaşlılara yer vermeler Öyle de olsa şiddet ıygulamaya hakkın yok be asabi yaşlı amca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu