Müzik - Festival

Kenan Doğulu 20 Temmuz İzmir Konseri – Ken On The Beach

Kenan Doğulu 20 Temmuz İzmir Konseri – Ken On The Beach Cumartesi günü saat 18:00 Spiaggia Grande’de sevenleriyle buluşacak.

Kenan Doğulu 20 Temmuz İzmir Konseri – Ken On The Beach

Beren Saat ile evliliği gündemden düşmeyen Kenan Doğulu geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava konserinin ardından annesi boşanacaklarına dair haberleri yalanlayıp beraber olduklarını boşanma söz konusunun olmadığını söylemişti. Bugün yine Beren Saat’in instagram paylaşımı bütün gözleri Kenan Doğulu’ya yöneltti. Ayrı tatil planları yapan Kenan Doğulu Beren Saat çiftinin evlilikleri gündemi uzun süre meşkul edeceğe benziyor. Bugün Beren Saat’in size sıradan bir insanmış gibi davranan kimseyi sevmeyin paylaşımı yine ayrılık haberlerini gündeme getirdi. Bu dedikodulara sessiz kalan Kenan Doğulu uzun bir süre daha gündemi meşkul edeceğe benziyor.

Kenan Doğulu Kimdir

31 Mayıs 1974 İstanbul doğumlu olan Doğulu aslen Gazianteplidir. Şarkıcı, besteci ve albüm yapımcısı olan Kenan Doğulu beş yaşında konservatuvar bölümüne piyano bölümüne birincilikle girdi. 3 kardeş olan Doğulu’nun abisi kendisi gibi müzisyen kız kardeşi ise moda tasarımcısıdır. 6 yıl piyano eğitimine devam eden Doğulu ayrıca gitar, flüt eğitimleri de almıştır. Bunların yanı sıra tiyatro eğitimi, ritmli sazlar eğitimi gördü. Lise eğitimini Kültür Kolejinde bitiren Doğulu ABD’de, New Hampshire eyaletinde, Hesser College’da “Communication” sertifika programını bitirdi. L.A. Musicians Institute’da yüksek öğrenimine başladı. Ardından yüksek öğrenimine Bilgi Üniversitesinde devam etti. İlk albümünü 1993 yılında Yaparım Bilirsin ile müzik dünyasına adım attı.

Kenan Doğulu Albümleri

1993 yılında Yaparım Bilirsin
1994 yılında Sımsıkı Sıkı Sıkı
1996 yılında Kenan Doğulu III
1997 yılında Kenan Doğulu 3,5
1999 yılında Ben Senin Herşeyinim
2001 yılında Ex Aşkım
2002 yılında Kenan Doğulu 5,5

2003 yılında Demedi Deme
2004 yılında Kenan Doğulu 6,5
2006 yılında Festival
2007 yılında Kenan Doğulu 7,5
2009 yılında Patron
2012 yılında Aşka Türlü Şeyler
2016 yılında İhtimaller albümlerini çıkardı.

 

Kenan Doğulu Etkinlik Takvimi

Magazin dünyasında dedikoduları devam eden Kenan Doğulu ise sessiz kalmayı tercih ediyor ve konserlerine devam ediyor. 20 Temmuz Cumartesi günü saat 18:00 de İzmir’de sevenleriyle bir araya gelecek Doğulu’nun konser etkinlik takvimi şöyle ;

20 Temmuz Cumartesi günü Saat 18:00 Spiaggia Grande

Bilet Fiyatları

280 TL

Jennifer Lopez Antalya Konseri Biletleri

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. her dönem güzel şarkılar yapıp son derece eğlendirse de ben yine de eski şarkıları diyorum.. bilet fiyatları uçmuş ama yine de bilgilendirme için güzel bir yazı olmuş.. elinize sağlık :)

  2. Tam da doğum günümde.. Ama Alaçatı’daymış ve bilet fiyatının da maşallahı varmış, gidemem ne yazık ki.. :)

  3. Eski parçalarını halen dinlerim Umarım boşanmazlar Gayet güzel yakışıyolardı Konseri için se şehir halkı kaçırmasın derim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu