Gündem

Kelly Brook İtiraf Etti: Sarkık Göğüslerimi Seviyorum

Kelly Brook itiraf etti: sarkık göğüslerimi seviyorum. 38 yaşındaki ünlü model hala aktif mankenlik hayatına devam ediyor. Bazı kişiler tarafından eleştirilse de ünlü mankenden tokat gibi bir açıklama geldi; sarkık göğüslerimi seviyorum.

Kelly Brook İtiraf Etti: Sarkık Göğüslerimi Seviyorum

2019 takvimi için kameralar karşısına geçen 38 yaşındaki ünlü model Kelly Brook gençlere taş çıkartan pozları ile yine çok konuşulacak. Bir süredir kilo aldığı için göğüslerinin sarkmasını hiç umursamayan Brook, sarkık göğüslerimi seviyorum şeklinde demeçte bulundu.

Güzel Model Kelly Brook, Yeni Takvim Fotoğraflarında Sersemletti

38 yaşındaki ünlü model verdiği birbirinden cesur pozlarla aslında kendiyle ne kadar barışık olduğunu göstermiş oldu. Ünlü modeli görenler güzelliğine bir kez daha hayran kaldı. The Sun’a verdiği röportajda “yaşlandıkça daha da güzelleştiğimi hissediyorum, kırışıklıklarımı ve sarkan göğüslerimi seviyorum” dedi.

Dünyanın En Seksi Kadını Seçilmişti

Ünlü model şimdilerde biraz kilo alsa da bir zamanlar dünyanın en seksi kadını ünvanını elde etmişti. İngiliz güzel 2005 yılında “en seksi kadın” ünvanını almıştır. Modelliğin yanı sıra Tv ve sinema sektöründe de yer almıştır.

2019 Gelin Makyajı Trendleri

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu