in ,

BayıldımBayıldım

Kedilerin Gizli Gücü. Kedi Deyip Geçmeyin.

kedilerin gizli gücü

Kedilerin gizli gücü hakkında neler biliyorsunuz? Eskiden beri kedilerin 9 canlı olmasından ve 12 duyuya sahip olmasından bahsedilir. Kilometrelerce yolu yürüyüp hiç şaşırmadan evin yolunu bulan kedileri de bilirsiniz ve bundan daha muhteşem bir özellikleri var. O da sahiplendiği kişileri iyileştirme özellikleri olmalarıdır.

 

Kedilerin Gizli Gücü

Eski Mısırdan bu yana, bahsedilen bu yeteneklerinin aslında sahip oldukları Uranüs enerjisi ile ilgili olduğu söyleniyor. Kediler ile aramızdaki bağ fazlasıyla kuvvetlidir. Biz onları sahiplendik sanarken aslında bir kedi ancak kendine bakacak olanı, bir nevi enerjisine uyan sahipleniyor. Bu sahiplenme ve sevgi beraberinde şifa etkisini de getiriyor.

Kedilerin Şifa Gücü Nasıl Oluyor?

Şöyle ki bir kedi benimsediği sahibinin üzerinde bulunan negatif enerjiyi veya rahatsızlığı gırlayarak kendi üzerine alabiliyor. Yaydığı titreşimin frekansı tamamiyle iyileştirici güçte. Hatta bazı psikolojik tedavilerinde kedi bir araç olarak da  kullanılıyor. Eğer bir kedi size yaklaşıp gırlamaya başladıysa, sakince bu görevini bitirmesini bekleyin. Çünkü o bunu resmen görev ediniyor.

Size Verdiği Şifanın Keyfini Çıkarın.

Algılarının bu denli güçlü olduğunu düşünürseniz, sizin fark etmediğiniz bir durumu bile fark edebilirler. Yabana atmamak lazım. Dip not. Sırf bu özelliği yüzden, 30 yıl kediden kaçan ben, şimdi bir kedi ile yaşıyorum ve sürekli onunla bir aradayım. Sabah ve akşam çıkardığı o gırlama sesi beni dinginleştiriyor.

Yazar: Filiz Şerbetcioğlu

 

Smiley Piercing Nedir? Nasıl Takılır. Tüm Cevaplar Bu Haberimizde!

14 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Dünyayı Gezip, Yiyip İçip 313 Bin TL Kazanmak İster Misin?

Dünyayı Gezip, Yiyip İçip 313 Bin TL Kazanmak İster Misin?

belgrad gezi rehberi

Belgrad Gezi Rehberi. Mahir Kurnaz’ın Kaleminden Notlar.