Hayata Dair

Kedi Ve Köpeğin Dostluğu Kalpleri Isıtıyor

Antalya’da çekilen görüntüler hem şaşırttı hem de kalpleri ısıttı. Kedi ve köpeğin dostluğu izlemeye değer…

Kedi Ve Köpeğin Dostluğu Kalpleri Isıtıyor

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde hem şaşırtan hem de kalpleri ısıtan görüntüler kaydedildi. Havaların soğumasıyla birlikte üşüyen iki dostun ortaya koyduğu görüntüler görenleri şaşkına uğrattı.

Sokak hayvanlarının dayanışması

Antalya, Gazipaşa ilçesinde bulunan bir iş hanında izleyenlerin kalplerini ısıtacak muazzam görüntüler kayda alındı. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasından sonra birçok yorum ve beğeni geldi. İş merkezinde bulunan esnafların baktığı kedi ve köpeğin dostluğu “insanlara örnek olsunlar” yorumunu da beraberinde getirdi.

İş merkezindeki bir kartonun üzerinde…

İş merkezinde yaşamlarını sürdüren kedi ve köpek, dondurucu soğuklara karşı birbirlerine sokularak ısınıyorlar. İş merkezinde bulunan bir köşede, kendilerine ayrılan kartonun üzerinde yatan kedi ve köpek adeta insanlara ders veriyor.

Her sabah aynı görüntü

Her sabah aynı görüntüyle dükkanlarını açan iş merkezi esnafları, bu görüntüye alıştıklarını ekledi. Esnaflardan biri, bu duruma her sabah şahit olduklarını, iç ısıtan bu görüntülerle güne başladıklarını söyledi. “Kedi ve köpek için anlaşamaz denir” diyen esnaf, “ama bu görüntüler biz insanlara da ders verir nitelikte” diye ekledi.

Shall We? – Aktivite Arkadaşlığı grubu, sokak kedileri için “Kedi Evi Etkinliği” düzenledi. Detaylar için buraya tıklayın.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu