Gündem

Kaynanası Yüzünden Kendini Yakmaya Kalktı

Kaynanası yüzünden kendini yakmaya kalktı. 23 yaşındaki genç, kaynanasının onu çıldırttığını söyleyerek kendini yakmaya çalıştı. Genç, hamile olan eşinin annesi tarafından düşük yaptığını iddia ederek üzerine benzin döküp kendini yaktı.

Kaynanası Yüzünden Kendini Yakmaya Kalktı

Bursa’da 23 yaşındaki İ.V., kayınvalidesinin hamile eşini kendinden sakladığını ve bilerek düşük yaptırttığını iddia ederek bir bidon benzinle kendini yakmaya kalkıştı. Olay polis ve basına yansıdı. Görüntüler izleyenleri hem şoke etti hem de üzdü. Oturduğu evin çatı katına çıkan genç adam polis memurlarının uzun süren uğraşları sonucu ikna edildi.

Kaynanamı Tutuklayın

Olay Bursa’nın Yıldırım ilçesi, Yeşilyayla mahallesinde saat 23:00 sularında meydana geldi. 23 yaşındaki genç bir adam kaynanasının 5 aydır eşini ve çocuklarını kendinden sakladığını ve hamile eşinin zorla düşük yaptığını öne sürdü ve kaynanasının tutuklanmasını istedi. Tabi bu isteklerini oturduğu evin çatısına çıkarak 1 bidon benzinle kendini yakacağını söyleyerek dile getirdi. Olayı gören komşular ve çevredeki insanlar hemen güvenlik birimlerine haber verdi polis olay yerine intikal etti.

3 Saat Müzakere Yapıldı

Olay yerine gelen uzman ekipler, kendini yakmak isteyen genç adamla yaklaşık 3 saat süren müzakereler sonucunda adamı ikna etti. Kaynanasını da olay yerine getiren polisler ve adam ifade verilmek üzere karakola götürüldüler. Karakolda kayınvalidemin ceza almasını istiyorum şeklinde ifade verdiği öğrenildi.

 

TBMM Lokantası Fiyatları Alay Konusu Oldu

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu