in

Katlanabilir Telefon Modeli ve Fiyatı Ne?

katlanabilir telefon

Katlanabilir telefon dünyaya yeni bir bakış açısı kazandıracağa benziyor. Samsung dünyanın ilk katlanabilir telefonunu dünyaya sundu ama fiyatı belli değildi. Fiyat bilgisi piyasaya sızdırıldı.

Katlanabilir Telefon Modeli ve Fiyatı Ne?

Infinity Flex ekranlı yeni Samsung modeli geçtiğimiz günlerde dünyaya tanıtıldı fakat fiyatı sır gibi saklanıyordu. Bazı kaynaklara göre telefonun fiyatı piyasaya sızdırıldı. Dünyanın ilk katlanabilir telefonu Samsung Infinity Flex Ekran 1770 dolardan satışa çıkacak.

Samsung Yine İlklere İmza Attı

Güneykore merkezli Samsung markası teknolojide bir çok yeniliğe imza atıyor. Sadece telefon değil hemen hemen tüm teknoloji dallarında rekabet yaratan bir marka olan Samsung bu kez de katlanabilir telefon yaparak yine bir ilke imza attı. Dünyanın ilk katlanabilir telefonu 1770 dolardan satışa çıkacak. Hem telefon hem de tablet olarak kullanılabilecek olan yeni model hayranlarını oldukça mutlu edeceğe benziyor.

 

Müslüm Filmi Rekora Koşuyor!

Comments

Leave a Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

Written by Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen.
Sevgiler, Atmin.

2019 Yılında Vizyona Girecek Çizgi Roman Uyarlaması Filmler

2019 yarıyıl tatili ne zaman? 2019 yaz tatili ne zaman?

2019 Yarıyıl Tatili Ne Zaman?