Gündem

Katil Koca Oyun Konsolu Karşılığında Cesedin Yerini Söyledi

Katil Koca oyun konsolu karşılığında karısını gömdüğü yeri söyledi. Olay Amerika’da yaşandı. Katil koca eşini öldürdü ve gömdü, hapse girdi ve karısının yerini hücresine oyun konsolu verilmesi karşılığında söyledi.

Katil Koca Oyun Konsolu Karşılığında Cesedin Yerini Söyledi

İlginç olay Amerika’da yaşandı. Katil koca oyun konsolu karşılığında karısını gömdüğü yeri söyledi. Amerika’nın Michigan eyaletinde gerçekleşen olay duyanların kanını dondurdu. İki çocuk annesi Venus Stewar 2010 yılında şiddet gördüğü eşinden ayrılarak ailesinin evine taşındı. Bir süre sonra ortalıktan kayboldu ve bir süre haber alınamadı.

katil koca oyun

Polis Sorgusundan Geçemedi

Polis kayıp kadının eşini çapraz sorguya aldı ve görgü tanıklarınında ifadesiyle olayı çözdü. Katil koca eşini öldürmüş ve gömmüştü. Katil Doug Stewart 2011 yılında ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Mahkum edildi ve cezaevine yollandı fakat karısının cesedi bir türlü bulunamadı.

Karısının Yerini Oyunu Konsolu Karşılığında Söyledi

Katil koca onca zamandan sonra polise ilginç bir teklifte bulundu ve anlaşma istedi. Doug Stewart polise hücresine oyun konsolu koyulması karşılığında öldürdüğü karısının yerini söyleyeceği teklifinde bulundu. Böyle bir pazarlık belki de tarihte ilk kez gerçekleşiyor. Polis anlaşmayı kabul ettiğinde katil Doug Stewart tereddütsüz kadını gömdüğü yeri söyledi.

Ceset Gösterdiği Yerde Bulundu

Polisle anlaşan Doug Stewart söz verdiği gibi cesetin yerini gösterdi ve aradan yıllar geçmesine rağmen kadının ceseti bulundu.

 

Emekliye Zam Haberi Geldi!

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu