Astroloji

Kasım Ayı Burç Yorumları

Kasım ayı burç yorumları yazıma hoş geldiniz. Umarım Kasım ayı hepimiz için huzurlu, keyifli ve mutlu geçer.

Kasım Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Ayın ilk haftasından itibaren yenilik ihtiyacı içinde olabilirsiniz ve bu istek görünüşünüze, kişisel stilinize değişiklik olarak yansıyabilir. Ek gelirler kazanmanız için olumlu enerjiler var. Kariyer hedeflerinize doğru hızla ilerliyorsunuz. Sehayat, medya ve ticaret alanlarında şansınız yaver gidecek. Ayın ikinci yarısından itibaren aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalar yaşamamak ve yanlış kararlar almamak adına özen göstermelisiniz. 23 Kasımda yaşanacak dolunay sebebiyle çevrenizdeki kişilerle aranız bozulabilir, suçluluk duyacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yapmayı düşündüğünüz yolculuklar var ise kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Koç Burcu Özellikleri

Boğa Burcu ( 21 Nisan- 21 Mayıs )

Ruhsal gelişim konusunda önemli adımlar atabilmeniz için güzel enerjiler var. Kasımın ilk haftasından itibaren çevreniz genişleyecek ve ihtiyaç duyduğunuz herkesi bir anda etrafınızda bulabileceksiniz. 7 Kasım Yeniayı ile evlilik ve ortaklık kararı alabilirsiniz. Ek gelir kazancı, sigorta, ikramiye gibi konularda Kasımın ikinci haftasında şans sizinle olacak. Özellikle maddi açıdan oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz. Ay sonuna doğru ödemeniz gereken faturaları atlamamaya ve önemli evraklarda hata yapmamaya dikkat edin. 23 Kasım Dolunayı maddi konularda kurmaya çalıştığınız dengeyi bozacak etkiler getirebilir. Bu nedenle bu dönemde alışverişe fazla dalmayın. Arkadaşlarınızla da tartışmaya girmeyin derim.

Boğa Burcu Özellikleri

İkizler Burcu ( 22 Mayıs- 22 Haziran)

Hayatınıza girecek yeni ve değişik dostlarınızla keyifli zamanlar geçireceksiniz. Ayın ilk haftası itibariyle gelirinizde artış söz konusu olacak. Öz güveniniz de artıyor. 7 Kasım Yeniayı iş alanınızda hayalini kurduğunuz gelişmeleri ve yeniliği getiriyor. Evlilik ve ortaklık alanında neşeli zamanlara hazır olun. Hayatınızda kimse yoksa hayat arkadaşınız olacak kişi ile tanışabilirsiniz. Evli iseniz ya da bir ilişkiniz var ise her zaman olduğunuzdan daha uyumlu ve mutlu zamanlar geçireceksiniz. Bu güzellikler olurken ayın sonuna doğru yaşanacak Merkür retrosu sebebiyle yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olmanız gerek. 23 Kasım Dolunayı tüm ilişkilerinizi kritik bir noktaya taşıyabilir. Ani ayrılıklar ve kariyerinizle ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu (23 Haziran-22 Temmuz)

Kariyerinizde değişiklik düşünüyorsanız ve hayatınızda yenilik istiyorsanız ay başından itibaren şans sizden yana olacak. Ayın ilk haftası itibariyle kendinizi gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. 7 Kasım Yeniayı aşk hayatınızda harika gelişmeler yaşamanızı sağlayabilir. Hayalini kurduğunuz kişi uzaklardan yanınıza ulaşacak. Kariyer alanında müşteri ve iş teklifleri açısından olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık sorunlarınızın üstesinden geleceksiniz. 23 Kasım Dolunayı işinizle ilgili ve yakınlarınızın sağlığı ile ilgili problemler yaratabilir. Uzun yolculuk yapmanız gerekliyse dikkatli olmalısınız, çok gerekli değil ise de ertelemenizde fayda var.

Yengeç Burcu Özellikleri

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Şehir ya da ülke değiştirmek gibi bir düşünceniz var ise, akademik anlamda bir şeyler yapmak istiyorsanız ya da medya konusunda fikirleriniz var ise ayın ilk haftası bunlarla ilgili araştırma yapmak için doğru zaman. Kasım ayının ilk haftalarında sezgileriniz gayet açık  ve ruhunuz aydınlık olacak. Yeni bir eve taşınmak ya da var olan eşyalarınızı değiştirmek için doğru zamanlar. İşinizle ilgili yeniliklere açık olacaksınız. Aşk hayatınızda oldukça hareketli ve renkli günler yaşayabilirsiniz. Yaratıcılık anlamında üst noktalardasınız. Güzel giden bir ilişkiniz var ise bozulmaması adına Merkür retrosu boyunca yanlış anlaşılmalara ve iletişim kopukluklarına dikkat etmelisiniz. 23 Kasım Dolunayı arkadaşlar ve çocuklarla ilgili konuları sıkıntıya sokabilir. Maddi zarar görmemek ve başkalarına da zarar vermemek adına dikkatli olmanızda fayda var.

Aslan Burcu Özellikleri

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Ödemeleriniz ve ek gelirlerinizle ilgili yenş fikirleri üretmek için Kasım ayının ilk haftası ideal. İyi, şefkatli ve güzel dostluklara yelken açacaksınız. Aşk ve evlilik konusunda yakın çevrenizden güzel etkiler alabilirsiniz. Mülk sahibi olmak istiyorsanız fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Merkür retrosu sebebiyle atmanız gereken önemli imzalar var ise Aralık ayına kadar ertelemenizde fayda var. 23 Kasım Dolunayı sebebiyle kariyer anlamında ortaklıklarınız ve yakın çevrenizde ise dostlarınızla ya da ailenizle olan ilişkileriniz zarar görebilir. Kendinizi suçlayabileceğiniz sorunlar yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Özellikleri

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Evlilik, boşanma ya da ortaklıkla ilgili konularda ihtiyacınız olan yeni bakış açısına ayın ilk haftasında kavuşabilirsiniz. Kariyer alanında ve parasal konularda aradığınız şans bir anda önünüze geliyor, bir anda her şey yoluna girebilir. İşiniz ve eviniz arasında denge kurmayı sonunda başarabileceksiniz. 8 Kasım itibariyle tanınmanız anlamında güzel gelişmeler olacak. Önümüzdeki 1  yıl sizin için çok önemli. Merkür retrosu sebebiyle bazı dedikodular duyabilirsiniz veya yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Dertlenmeyin, hepsi geçecek. 23 Kasım Dolunayı yolculuklarla ilgili dikkatli olmanız için sizi uyarıyor.

Terazi Burcu Özellikleri

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

İş alanınızda düşündüğünüz bir yenilik var ise ya da sektör değiştirmek istiyorsanız ayın ilk haftaları sizin için uygun. Eğitim alanları, akademik gelişmeler ve seyahatler anlamında karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Yeni ay stil değiştirmeniz için, evlilik kararı vermek ya da bir ilişkiye başlamak için size yenilik getirmek için geliyor. 8 Kasım sonrası beklenmedik kazanç kapıları açılabilir, öz güveniniz artabilir. Merkür retrosu ise yanlış kararlar vermenize sebep olabilir o nedenle bir işe girişmeden önce iki kez düşünmeniz ve riskli harcamalar yapmamanız da fayda var. 23 Kasım Dolunayı gelir-gider dengenizde sarsıntıya sebep olabilir. Bu dengesizlik sizden ya da çevrenizdeki insanlardan kaynaklanabilir.

Akrep Burcu Özellikleri

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Aşk hayatınızla ilgili bakış açınızda ve davranışlarınızda değişiklikler olabilir. Biraz çaba gösterirseniz yaratıcılık anlamında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ek gelir, piyango, miras, telif ve sigorta ile ilgili konularda şanslı olabileceğiniz bir dönem başlıyor. Kazancınız artabilir. Yeni ay zamanı ruhsal olarak kendinize yönelecek ve kendinizi bulacaksınız. Hayatınızın her alanında neşe, bereket ve iyimserlik sizinle olacak. Evlilik kararı bile alabilirsiniz. Merkür retrosu sebebiyle dikkatsizlik ve beklenmeyen sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. 23 Kasım Dolunayı ev, ortaklık ve yakın ilişkiler anlamında problemlerle uğraşmanıza neden olabilir. İyimser ve düşüncesiz tutumlardan uzak olmalısınız. Aile içi konularda suçlamalarla kırıcı davranmamalısınız.

Oğlak Burcu (22 Aralık-21 Ocak)

Yaşam alanınızla ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Eşiniz, partneriniz ve yakın çevrenizle ilişkileriniz gelişecek ve güzelleşecek. Aradığınız şefkati ve anlayışı bulabilirsiniz. Yeni ay ile birlikte kazanacağınız yeni dostluklar hayatınızda köklü değişiklikler yapmanıza sebep olacak. İç dünyanızda aydınlanma, pozitif bir bakış açısı ve rahatlama ile yolunuza devam edeceksiniz. Merkür retrosu geçmişinizle ve öz değerinizle ilgili yanlış düşüncelere kapılmanıza sebep olabilir. Tuzaklara düşmeyin. 23 Kasım Dolunayı ile işinizle ilgili sorunlar, ve beklenmedik sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Sakin ve dikkatli olmanızda fayda var.

Kova Burcu (22 Ocak-19 Şubat)

Yakın çevrenizi genişletmek için sosyalleşebilirsiniz. Yapmanız gereken ama yarım bıraktığınız tanıtımla ilgili işleriniz var ise bunları tamamlayabilirsiniz. Ayın ilk yarısından itibaren iş ve sağlık konularında bir anda iyileşmeler olduğunu göreceksiniz. Yeni ay maddi konularda beklediğiniz gelişmeleri sağlayacak. Ruhsal gelişiminizde de köklü değişimler olacak. 8 Kasım sonrası yeni dostluklar kuracaksınız. Özellikle medya, eğitim gibi alanlarda çalışan yeni insanlar hayatınıza girebilir. Onlarla ortak çalışmalar yaparak, başarılı olabilirsiniz. Merkür retrosu nedeniyle arkadaşlarınızla aranızda zaman zaman gerginlikler yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara açık olunan bu dönemde iki kere düşünmeden aksiyon almamalısınız. 23 Kasım Dolunayı dostluk ve aşk hayatınızda sıkıntılara sebep olabilir. İki durumunda maddiyatla ilgili olması mümkün bu nedenle para kaybetmemeye özen gösterin.

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

Ayın başından itibaren ihtiyacınız olan maddi kaynaklar için araştırmalarınızı yoğunlaştırın, güzel enerjiler mevcut. Aşk konuları ile ilgili şanslı, verimli ve keyifli bir döneme giriyorsunuz. Yeni ay seyahatler ve yeni eğitimlerle ilgili gelişmeler getiriyor. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeylerle ilgili gelişmeleri dostlarınızın da yardımıyla gerçeğe dönüştürebileceksiniz. 8 Kasım itibariyle kariyer alanınızda yükselişe geçiyorsunuz, otoritelerinizle iyi ilişkiler içinde olacaksınız. İstediğiniz takdiri görecek ve bir yıl boyunca çeşitli ödüllerle emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Merkür retrosu yanlış anlaşılmalara sebep olabilir, ilişkilerinize çok da güvenmemelisiniz. 23 Kasım Dolunayı yolculuklarda sorunlara sebep olabilir. Ayrıca yakın ve uzak çevrenizdeki kişilerle de problemler çıkabilir. Kendinizi suçlamamalı ve sinirinize hakim olmalısınız.

Burçların En Sık Karşılaştığı Sağlık Problemleri

Sevgiyle..

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Yok artıkkk hepsini bilmişsin. Gerçekten bu şekilde planlarım vardı. Şimdi daha dikkatli olucam. Teşekkür ederim ;)

  2. Burclara ınanan biriyım Kuranda Burc süresi ve gök yüzüne dair ciddi şifreler var.. Her Burc haberı yorumu takip etmem ama sizinkiler dikkatımi cekiyo ve dogru cıkıyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu