Gündem

Karısını Cep Telefonunu Kaybettiği İçin Öldürdü!

Ankara’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Cep telefonunu kaybettiği için 1 yıllık karısını öldüren kocanın ifadesi ise kan dondurdu. “Asıl mağdur olan benim” diyen zanlı, bu kadarı da olmaz dedirtti!

Karısını Cep Telefonunu Kaybettiği İçin Öldürdü!

Ankara’da, cep telefonunu kaybettiği gerekçesiyle İran uyruklu 1 yıllık karısını öldüren adam, ifadesiyle herkesi şoke etti. 20 yaşındaki Farnoosh Gheıbı’yı pompalı tüfekle öldüren Binali Atik için yargı süreci başlatıldı. Sanık, tartışma sırasında elinde bulunan tüfeği karısının çekiştirmeye başladığını, bu sırada tüfeğin ateş aldığını ve bir kaza sonucu bu olayın meydana geldiğini söyledi.

Sanığın, olayda en çok mağdur olan benim” demesi ise herkesi şoke etti.

İran uyruklu kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti

2 yıl önce annesiyle birlikte Kırıkkale’deki teyzesinin yanına taşınan ve Ankara’da yaşayan Binali Atik ile tanışınca, ailesi istememesine rağmen evlendi. Arkadaşları ile alkol aldıkları bir akşam kaybolan telefon yüzünden tartışmaya başlayan çift arasında fiziksel şiddet yaşandı. Atik, karısına tokat atınca karısı da ona elindeki alkol bardağını fırlattı.

Devreye tüfek giriyor…

Yaşanan tartışma iyice alevlenince ortaya çıkan tüfek, gerilimi iyice artırdı. Atik, yatak odasından aldığı tüfekle karısına ateş etti. Ağır yaralanan Gheıbı, kaldırıldığı hastanede yaşam savaşını kaybetti.

Baba Cinayeti. Kalbiniz Hassassa Bu Haberi Okumayın.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Adam niye mağdur benim demiş. Olay niye oraya gelmiş. Tüfek aralarına nasıl girdi. Aklımda deli sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu