içinde

BayıldımBayıldım

Karanlığın Kraliçesi Nyakim Gatwech Rekorlar Kitabına Girdi!

esmer manken

Karanlığın kraliçesi Nyakim Gatwech ten rengiyle Guinness Rekortlar Kitabına girmeyi başardı. ten rengiyle ve güzelliği ile herkesi adeta büyüleyen dünyanın en siyah mankeni Nyakim Gatwech şimdide “Dünyanın en siyah insanı” olarak Guinness Rekorlar Kitabına Girdi.

Karanlığın Kraliçesi Nyakim Gatwech Dünyanın En Siyah İnsanı Seçildi.

Dilerseniz önce ünlü model ile ilgili videomuza göz atalım.

Şaşırtıcı derece siyah bir ten rengine sahip ünlü isim, ten rengi sayesinde Guinness rekorlar kitabına girmeyi başardı. Dünyanın en siyah teni seçilen Nyakim Gatwech bu sayede bir çok insanın da ilgisini çekmeyi başardı. Karanlığın Kraliçesi Güney Sudanlı Model neredeyse gece görünmeyecek kadar siyah. Güzelliğinin yanı sıra ten rengi ile herkesi büyülemeyi başarıyor.

zenci manken

24 yaşındaki ünlü manken, şu anda Minnesota’da yaşıyor.

siyahi manken

Ten rengiyle oldukça barışık ve özgüveni çok yüksek bir isim.

nyakim gatwech

Amerikaya ilk gittiğinde olumsuz tepkiler aldığını söyleyen ünlü isim zamanla buna alıştığını söylüyor. Hatta bir keresinde bir taksicinin “10 bin dolara ten renginizi açtırabilirsiniz” dediğini asla unutmuyor.

karanlığın kraliçesi

 

karanlığın kraliçesi nyakim gatwech

 

karanlığın kraliçesi nyakim

 

Erkeklere Dair Doğru Bilinen Yanlışlar!

 

Yorumlar

Cevap bırakın
  1. Cidden sahane.. Hayranlıkla baktım, özel olarak dünyaya geldiklerini düşünüyorum durusu falan cok asil hani cıplaklık dekolte seksilik degil benim için.. Tasımak lazım ve hatun bunu tasıyo esofman bile giyse durusu bakısı yeter.

  2. Göze çok ilginç gelen bir durum. Ama şunu da sorgulattı bana. Bir zamanlar dışlanırken şimdi bu farklılık çok daha çekici geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Çevremizdeki uyarıcılar

Çevremizdeki Uyarıcılar

algı türleri

Algı Türleri