Gündem

Kaptan Marvel Yeni Fragmanı Yayınlandı

Kaptan Marvel yeni fragmanı yayınlandı. Marvel ailesinin en gözde karakterlerinden olan Kaptan Marvel gişe de oldukça iyi bir kazanç sağlayacağa benziyor.

Kaptan Marvel Yeni Fragmanı Yayınlandı

8 Mart dünya kadınlar gününde vizyona girmesi beklenen başrolünü Room adlı film ile tanınan Amerikalı oyuncu Brie Larson Captain Marvel karakteriyle ekranlar karşısında yerini alacak.

Kaptan Marvel Filmin Konusu

Olaylar, Brie Larson’un canlandırdığı bir zamanlar dünyada yaşamış olmasına rağmen anılarını hatırlamayan Carol Danvers karakterinin Captain Marvel olarak dünyaya düşüşüyle başlar.

Muhteşem Bir Oyuncu Kadrosu

Hatırlamaya başladığı anıları ile yeni bilgiler keşfeden Captain Marvel büyük bir savaşın ortasında kalacak gibi. Erdemli Kree Irkı ve şekil değiştiren kötü Skrull Irkı arasında çıkacak savaşta önemli bir rol alacak. Fantastik aksiyon içerikli bu filmde; Lee Pace, Samuel Jackson, Jude Law gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.

Dünya Kadınlar Gününde Vizyona Giriyor

Filmin 8 Mart dünya kadınlar gününde tüm kadınlara mesaj verir niteliğinde  vizyona girecek olmasının sebebi ise ilk kadın süper kahraman olmasıdır.

 

Son Yılların En İyi 5 Gerilim Filmi!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

16 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu