Gündem

Kamu Çalışanları Bu Haber Sizi İlgilendiriyor. Ikramiye Müjdesi Geldi.

Kamu çalışanları bu haber sizi ilgilendiriyor. İkramiye müjdesi geldi. Ödeme 1000 Tl’yi geçecek. Detaylar haberimizde.

Kamu Çalışanları Dikkat. Bu Haber Sizi İlgilendiriyor. İkramiye Müjdesi Geldi.

Milyonlarca kamu çalışanı günlerdir ikramiye haberini bekliyordu. Beklenen açıklama sonunda geldi. İlave tediye ödemeleri 7 Aralık’ta yapılacak.

Kadroya Geçen Taşeronlar İşçilerde Dahil

Tediye ödemelerine kadroya geçen taşeron işçilerde dahil olacak. Ödemeler 7 Aralık’ta yapılacak. Ancak belediye şirketlerinde kadroya geçenler tediye hakkından yararlanamayacak. 1 yıl içerisinde 365 gün çalışanlara 52 günlük tediye ödenecek. 26 günlük ödemeler yapıldı. Posta haberine göre diğer 26 günlük ilave tediyelerin Cumhurbaşkanı tarafından verilen kararla ödenmesi netleşti.

26 Günlük Tediye Ödenecek

Kalan 26 günlük tediyeler Cumhurbaşkanı kararıyla bu yıl ödenecek. İlk tediyeler 17 Ağustos’ta ödenmişti. 13 günlük tediyeler kurban bayramı öncesi hesaplara yatmıştı. İlaveten fazla mesai, yol ve yemek gibi ek ödemeler olmaksızın brüt ücretin 26 günlük tutarı kadar.

Kesintiler Var

Tediyelerde Sgk primi, gelir ve damga vergisi kesintisi var. 2500 Tl brütü olan bir işçiye 13 günlük tediye olarak yüzde 15 vergi diliminde 1.083,29 TL ödenecek.

 

Klip Çekerken Öldü!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Emekli olmama daha yıllar var. Benim hakkımı saklasınlar, sonra toplu halde versinler lütfen.

  2. Vergi ödemekten zaten belini doğrultamayan insanlarız. Bunda olmasa ne olur? Başka yerden kepçeyle çıkıyor nasılsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu