in

KalFest 2019 18 Mayıs’da!

KalFest 2019 18 Mayıs'da! #kalfest20yasinda
KalFest 2019 18 Mayıs'da! #kalfest20yasinda

KalFest 2019, 20. yaşını kutluyor! Türkiye’nin en büyük lise festivali olma özelliğini taşıyan festival bu sene de dopdolu! Hadi ayrıntılara göz atalım.

KalFest 2019 18 Mayıs’da lisesilerle buluşuyor!

KalFest bu yıl 20. yaşını kutluyor. Bu sene İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek olan festival ve sahne ise dopdolu!

Yok Öyle Kararlı Şeyler ve Yüzyüzken Konuşuruz ile muhteşem bir açılış!

18 Mayıs 2019 Cumartesi günü, İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek olan festivalin açılışını Yok Öyle Kararlı Şeyler yapacak. Ardından da son zamanlarda yakaladığı başarılı çıkış ile Yüzyüzken Konuşuruz KalFest sahnesinde olacak.

Pinhani ve Can Bonomo ile ritim artacak!

Yok Öyle Kararlı Şeyler ve Yüzyüzken Konuşuruz’un yaptığı açılış ardından sahnede Pinhani olacak. Yıllar önce bir dizi ile hayatımıza giren Pinhani, başarılı çizgisinden sapmadan güzel işler çıkarmaya devam ediyor.

Pinhani’nin ardından ise sahnede Can Bonomo yer alacak. Kendine has tarzı ve müziğe getirdiği alternatif tarz ile gönülleri fetheden şarkıcı ile coşku bir kat daha artacak.

After Party ile zirve yapacaksınız!

Son olarak KalFest sahnesinde Ben Fero’yu dinleyeceksiniz.

Festival alanında müziğin dışında birbirinden eğlenceli oyun platformları, leziz yemek standları, en sevdiğin markalar da seninle birlikte olacak!

KalFest’te sürprizler devam edecek unutma… Konser alanında daha birçok etkinlik de seni bekliyor!

KalFest bilet fiyatı

Bu sene 20. yılı olan festivalin biletleri 80 TL’den satışa sunuldu. Tüm yaştaki gençlerin bilete tabi tutulduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Festivalin kapı açılış saati 14.00 olarak belirlendi. Küçük bir hatırlatma daha yapalım; festival alanına dışarıdan yiyecek ve içecek sokmak yasak…

#kalfest20yasinda

LP Türkiye Konser Serisi Başlıyor!

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

cmylmz-diamond-elite-platinum-plus-gösterileri

CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus Gösterileri

Electronica Festival İstanbul 2019 Temmuz'da!

Electronica Festival İstanbul 2019 Temmuz’da!