SON DAKİKA

Kalem Adası

love
Kalem Adası

Kalem Adası yoğun iş temposundan şehirdeki stresten ve yoğun trafikten uzaklaşmak için 1973 de bir iş adamı tarafından satın alınan bir ada Kalem Adası.

Kalem Adası Yoğun İş Temposundan, Şehirdeki Stresten ve Yoğun Trafikten Uzaklaşmak İyi bir Alternatif

1973’de bir iş adamı tarafından satın alınan bir ada Kalem Adası. İlk zamanlar aile içinde kalan ve alan kişi tarafından bir çok ağaç ve bitki çeşidi dikilen ada zamanla yeni gelen kuşakların burayı farklı değerlendirmek istemesi üzerine şu anki halini almış. Burası Türkiye’nin ilk ve tek Ada Oteli.

İlk zamanlar aile içinde kalan ve alan kişi tarafından bir çok ağaç ve bitki çeşidi dikilen ada zamanla yeni gelen kuşakların burayı farklı değerlendirmek istemesi üzerine şu anki halini almış. Burası Türkiye’nin ilk ve tek Ada Oteli.

Kalem Adası.7

38 Odalı Otel

Babaların’dan kalan miras ve bir nevi vasiyet gibi bu adayı ince ince işlemişler ve 2007 de 38 odalı küçük bir Butik Otel açmışlar, 480 dönüm olan Ada Otelin kapladığı alan 36 bin metrekare adanın karşı kıyısında’da yerleri olan aile’nin burada da küçük bir üretim yerleri var isteyen gidip dalından domates,biber hatta zeytin ağaçlarından zeytin toplayabiliyorlar .

Kalem Adası.2

Tarihi Eser Cenneti!

Doğal güzellikleri fazlasıyla göreceğiniz bu tesiste özel izinle 350 tarihi eserde var. Ayrıca helikopter pisti de bulunan otelde isterseniz helikopter ile de buraya gelebiliyorsunuz.

Kalem Adası.3

Kalem Adası

İzmir’den Ulaşabilirsiniz!

İzmir havaalanın dan 130 km uzaklıkta araçla bir yere kadar gidebiliyorsunuz daha sonrasında iskeleden tekneyle adaya geçmeniz gerekiyor.

Kalem Adası.4

Sakinliği Oldukça Cezbedici

Kafa dinlemek istiyorsanız burası tam size göre bildiğiniz diğer otellerdeki gibi animasyon gösteri falan yok şehirden uzakta sakin bir tatil yapmak istiyorsanız işte size kalem adası özellikle akşamları kumsalda oturup şarabınızı içerken gökyüzünde görmediğiniz kadar yıldız görmenizde mümkün.

Fazla bilinen bir yer olmamasına rağmen eğer ki gitmek isterseniz önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Kalem Adası.6

Gölyazı Köyü

 

Yorumlar

1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için Giriş yapınız.
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
seher35arslan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
seher35arslan
Üye
seher35arslan

İnanılan güzel görünüyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

05 Aralık 2018, 07:00

En Çok Satan Otomobil Hangisi? Resmi Rakamlar Açıklandı.

En çok satan otomobil hangisi? Hem otomobil alacakların hem de otomobil satacakların merak ettiği sorunun cevabı bugün açıklandı. İşte Türkiye’nin en çok satan otomobil markası. En Çok Satan Otomobil Hangisi? Resmi Rakamlar Açıklandı. 2018 yılının sonlarına yaklaşılırken özellikle araba almak isteyenlerin en çok merak ettiği soru cevap buldu. 11. ay...

Devamını Görüntüle