Gündem

Kadir Mısıroğlu Yine Bombayı Patlattı. “Türkiye Batsın Ben Razıyım”.

Kadir Mısıroğlu yine bombayı patlattı. Yaptığı açıklamalarla sürekli olaylar yaratan Kadir Mısıroğlu yine yaptı yapacağını. “Şeriat gelsin de isterse Türkiye batsın ben razıyım” diyen Mısıroğlu, niyetini yine belli ederek gündeme geldi.

Kadir Mısıroğlu Yine Bombayı Patlattı. “Türkiye Batsın Ben Razıyım”.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu baş komutan Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili söylediği sözlerle sık sık gündem haline gelen Mısıroğlu, bu seferde ülke ile ilgili ilginç bir sözle gündeme geldi. Bir video kaydında “Şeriat gelsin de isterse Türkiye batsın ben razıyım” dedi ve bu sözleri ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

Erkeklerde Cinsel Gücü Arttıran Karışımlar

Sandığa Gidilmezse Oylar Dinsizlere Gider

Videoda şeriat ile ilgili söylediği sözlerin yanı sıra “sandığa gidilmemesi durumunda, oylar Halk Partisi gibi dinsizlere gider” dedi. Sohbeti sırasında “Türkiye’ye tam anlamıyla şeriatın gelmesi için biraz daha zamana ihtiyaç var” dedi ve ardından “Şeriat gelsin de isterse Türkiye batsın, ben razıyım. Kafir olarak ölmek başka, zulüm altında mümin olarak ölmek başka şeydir” diyerek konuşmasına devam etti.

 

4-10 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Yaw bu adam hala niye bu ulkede? Gitsin seriat meriatla yonetilen ulkelerde yasasin. Anca konusup adamin canini sikiyor baska bi cacik yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu