in ,

Kadınların Uzak Durması Gereken Erkek Tipleri

kadınların uzak durması gereken erkek tipi

Hayatımıza giren her erkeğin o an doğru kişiler olduğunu düşünsek de çoğu zaman bununla ilgili hatalar yapabiliyoruz. Duygularınız yoğun olduğunda mantığınızı geri plana atıyor olabilirsiniz. Ancak hemen her kadının uzak durulması konusunda hemfikir olduğu 10 erkek tipini sizin için paylaştık. Kadınların uzak durması gereken erkek tipleri nelermiş haberimize bir göz atalım .

Kadınların uzak durması gereken erkek tipleri

Bu tip erkekler kadınlarda başarılı bir ilk izlenim oluşturabilir. Fakat daha sonra bu tip erkeklerin hayalinizde ki kişi olmadığını fark etmeye başlarsınız. İlerleyen zamanlarda da bu kişilere dayanmak oldukça zorlu oluyor.

Özgüvensiz erkeklerden uzak durun 

Kendine özgüveni olmayan bir erkek sizi çok zorlar. Böyle bir kişiyle beraber olmak ilişkinizi sağlıklı bir yere asla taşımayacaktır. İlişkide güven oturtamadığınız sürece yorulan taraf siz olabilirsiniz.

Zamanınızı boşa harcayan

Karşınızdaki erkek eğer size kendini tamamen adamak istemiyor mu ? Veya hayattan aynı şeyleri beklemiyor musunuz ? O zaman birbirinizin zamanını boşa harcamamanız çok daha doğru olacaktır.

Her şeyin maddiyattan olduğunu düşünen 

Unutmayın,her şey maddiyat değildir. Sizin de sevdiğinizin de sahip oldukları önemli değildir. İkinize yetecek kadar bir kazançlarınız varsa yeterlidir.  Diğer her şey zaman içerisinde mutlaka hallolur. Hatta böyle bir durumda birlikte bir hayat kurmak çok daha fazla keyif verir.

Hayatında size yer açmayan

Partneriniz hayatında sizin için yer açmak istemiyor mu ? Varlığınızı takdir etmiyor mu ? O zaman  sizi kesinlikle hak etmiyor diyebiliriz. Size değer verdiğinden ilk önce emin olun. Ya da boş verin emin olmayı, onunla olmayın.

Nerede duracağını bilmeyen

Sevdiğiniz insan sınırlarınıza saygı duymuyor mu ? Nerede duracağını bilmiyor mu ? O zaman yolunuza o kişi olmadan devam etmek sizin için daha sağlıklı olabilir. Böyle biriyle ilişkinizi sürdürmeyin. Böyle bir ilişki asla saygı göremeyeceğiniz anlamına gelir. Unutmayın siz bir oyuncak değilsiniz. Öyle davranılmasına da asla izin vermemelisiniz.

Evlilik konusunda sizden farklı düşünen

İlişkinizde her şey yolunda gidiyor olabilir. Ancak siz evlilik hayalleri kurarken sevdiğiniz adam bu fikre uzak mı duruyor? Bir erkek düzenli bir hayat fikrine hazır olamayabilir. Hayatında bu değişikliği yapmaya henüz niyeti yoktur.  Erkeği evliliğe zorlamak asla sorunu çözmeyecektir. Hatta böyle bir evlilik hayal kırıklığı yaratır. Sizinle aynı şeyleri isteyen, sizin zorlamadığınız biriyle çok daha mutlu olacağınızı unutmayın.

Bencil ve paylaşmayı bilmeyen

Sevdiğiniz adam sadece kendini mi düşünüyor?  Size içini açamıyorsa böyle bir adamla mutlu olma ihtimaliniz yok kadar az. Özellikle evliliklerde hayat paylaşılıyor, diğer şeylerini paylaşmayan bencil erkeklerden uzak durun.

Ve son olarak hatasını kabul etmeyen

İlişkide bir sorun olduğunda o sorunu çözebilmenin en sağlıklı yollarından biri karşılıklı konuşmaktır. Hatayı yapanın hatalı olduğunu ya da haksız olduğunu kabul edebilmesi çok önemli bir detaydır. Hatasını kabul etmeyen insanlardan uzak durun. Hele ki sürekli bir suçlu arayan kişiyse hiç bulaşmayın. Uzun lafı kısası aynı hatayı tekrar tekrar yapan adamlardan uzak durun.

Erkeklerin Evleneceği Kadından Beklentileri

13 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

mezopotamya

Mezopotamya : Tarihin, Kültürün ve İlklerin Beşiği

Yolu-Yasamak-Yolda-Yasamak

Yolu Yaşamak, Yolda Yaşamak: İzmir’den Çıkış