in ,

SinirlendimSinirlendim AğladımAğladım YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Kadınların Hoşlanma Belirtileri

kadınların hoşlanma belirtileri

Kadınların hoşlanma belirtileri nelerdir biliyor musunuz? Acaba sizden gerçekten hoşlanıyor mu? Kadınlar birinden gerçekten hoşlanıyorsa  ne yaparlar? Erkeklere nasıl sinyal verirler? İşte merak ettiğiniz her şeyin cevabı…

Kadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

Gözler ruhun aynasıdır

Bu söze çok  klişe deyip burun kıvırabilirsiniz. Ama bunun gerçek olduğunu söylemekte fayda var. Bir kadının gözlerindeki anlamı okumayı bilmeniz gerekir. Eğer o anlamı bilirseniz gerçek duygularını çözersiniz.

Hoşlanan kadının bakışlarını bilir misiniz ? O bakış aslında erkeğin üzerinde asılı kalan bakışlardır. Bazen kadınlarla göz göze gelme biçimidir. Ama daha çok erkeğin bakmadığı anlarda inceleyen bakışlar atandır kadınları ele veren. Bu bakışı yakaladığınız kadın karşısındaki erkeğe ilgi duyuyor demektir.

Bu bakışları sizin kaçırmamanız çok önemli. O kaçamak inceleme bakışlarını göz göze gelme anına çevirebilirsiniz. Birbirinize açılma konusunda ilk adımı atmayı kolaylaştırırsınız.

Vücut dili bir insanın kendini ifade etme yoludur bunu asla göz ardı etmeyin. Fakat bazen söylenenlerden çok beden dilini dikkate almalısınız. Kadınların aklından geçenleri anlamada daha doğru sonuçlar verir.

Bir kadın oturmuş sohbet ederken yönünü size çevirir. Konuşurken size doğru eğilir.  Bunları yaparken gözlerinizin içine bakıyorsa doğru yoldasınız demektir. Her ufak fırsatta bile sizinle temas etmeye çalışıyorsa sizden oldukça etkileniyor demektir.

Kadınlar ilk başta dinler. Daha sonra bunun üzerine soru sorarlar. Bir kadının karşısındaki erkekten hoşlanıyorsa eğer, kullandığı sözlerle de anlayabilirsiniz.

Eğer kadın hoşlanıyorsa genelde erkeğin anlattığı her söze karşı ilgi gösterir. İlgi duymasa da ilgi duyarmış gibi yapar. Arada gerçekten mi? ya da çok ilginç! gibi cümleler kullanabilir. Karşısındaki erkeği anlatmaya devam etmesi konusunda kamçılamaya çalışır. Böyle sözler sarf ederek aslında kadın sizden hoşlandığı mesajını verir.

Bulunduğunuz ortamda başka kadınlar olabilir. Onlar bu anlatılanlarla ilgilenmezler. Ama aralarından biri ee sonra diye ilgi duyduğunu belli eder. Bilin ki o kadın bir şeyler hissediyordur.

Hoşlanan kadın, kendisi de bir şeyler anlatmaya başlar. Normalde olduğundan daha fazla güler.

Genelde erkeğin daha önceki görüşmelerde anlattığı şeyleri unutmaz. Yeri geldiğinde bunlardan bahseder. Bu da o erkeği görüşmediği zamanlarda da düşündüğünü gösterir.

Kadınlar, hoşlandıkları erkeğe daha fazla soru yöneltir. Amaçları onun hakkında daha fazla şey öğrenmektir. Bu sorular çocukluklarıyla da ilgili de olabilir. Aile ya da arkadaşlarıyla ilgili sorular da olabilir.

Sürekli karşılaşmalar

Sizden hoşlandığını düşündüğünüz kişi sürekli bir şekilde karşınıza çıkıyor olabilir. Siz kahve almaya gittiğinizde o da gidebilir.  Öğle yemeğini aynı saate denk getirebilir. Sizinle aynı mekana gidiyorsa bu sizi daha fazla görmek istediği içindir. Sizle yakınlaşmak bu durumda önemlidir.

Fiziksel temas

Kadınlar hoşlandıkları erkeğin karşısında gülümserler. Daha doğrusu gülümseyen bir yüz ifadesi takınmayı tercih ederler.

Tercih ederler dediğimize bakmayın. Bu ifade kendiliğinden yüzlerinde yapışıp kalır. Kadınların en belirgin hoşlanma belirtisi ise sohbet esnasında fiziksel temastır.

Erkeğin omzuna ya da koluna dokunurlar. Ama bu dokunuşlar dostça değildir. Kadın için bu temas ürkekçe olur.

Fazla vakit geçirme isteği

Kadınlar hoşlandıkları erkekle daha fazla vakit geçirmeyi sever. Bunu isterler ve fırsat yaratmaya çalışırlar.

Örneğin kalabalık bir arkadaş topluluğu içindesiniz. Uzun saatler boyu birlikte vakit geçirdiniz. Kadınlar eve gitme zamanının geldiğini söyler. Ancak hoşlanan kadın çeşitli bahaneler bulur. Sizinle biraz daha kalabileceğini ifade eder.

Bunun üzerine biraz daha zaman geçirir. Kendisini evine bırakacağını söyleyen erkek kazançlı çıkar! Çünkü erkeğin bu inceliği bir ilişkinin başlangıcı olabilir.

Erkeklerin Evleneceği Kadından Beklentileri

14 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

samuraylar: onur savaşçıları

Samuraylar: Onur Savaşçıları

koç burcu seks

Koç Burcu Seks Hayatı-Burçların Seks Hayatı