Hayata Dair

Kadınların Ağır Trip İçeren Kelimeleri

Kadınların ağır trip içeren kelimeleri dediğimiz zaman erkeklerin nasıl çekindiğini biliyoruz. Biz de bu trip kelimelerinin ne anlama geldiğini yazalım dedik. Belki sizde böyle tripler yediğiniz zaman ne yapıp yapmamanız gerektiğini az çok tahmin etmiş olursunuz.

Kadınların Ağır Trip İçeren Kelimeleri

1 – Hı Hı

Eğer bu kelimeyi kadından duyuyorsanız “kesin öyledir tamam yedim bende” anlamındadır. Yani kullandığımız kelimede bir hı hı varsa istediğinizi anlatın boş anlatıyorsunuz demenin kısa yoludur.

2 – Gerek Yok

Erkeğin bir açıklama yapmak istemesi sonrası kurulan cümledir ya da kadının bir isteği havada kalmışsa sonradan gelebilecek kelimelerdir “gerek yok” Peki gerek yok cümlesinden sonra gerçekten gerek yok mudur? Bu tartışılır ama emin olun kesinlikle gerek vardır anlamını taşır.

3 – Sen Bilirsin

Tabi ki siz bilmezsiniz öyle bir lüksünüz yok haliyle, bir kadın bu cümleyi kurduysa sakın bildiğiniz gibi yapmayın fırtına öncesi sessizlikte kullanılan bir cümlemizdir.

4 – Boşver

Biz boşver diyorsak bile aman sakın siz boş vermeyin. Eğer bu kelimeyi kullandıysak bilin ki çok sinirliyiz. Ve sen boş verirsen emin ol daha çok sinirleneceğiz. Sonradan size dünyayı dar etmemizi istemezseniz aman ha diyorum.

5 – Nasıl İstersen

Bu sözümüzü ciddiye alıpta sakın her istediğinizi yapmaya kalkmayın. Bizi daha fazla germeyin olur mu? Diyelim ki arkadaşlarınızla gece dışarı çıktınız ve kadınlarda var. Aldığın cevap nasıl istersen olursa yandınız hemde çok fazlasıyla yandınız. O yüzden kendi isteğinizi bir kenara bırakıp nasıl istersen cümlesine itibar etmeyiniz.

6 – Bilmem

Acaba gerçekten bilmiyor muyuz? Eğer yine ilişkiniz üzerine gelen bir bilmem varsa bir kadının bunu bilmemesi saçma olur. Siz şunu yapsam nasıl olur dediğinizde bilmem cevabı geliyorsa, o bilmediğimizden değil yap bakalım ne oluyor anlamındadır.

7 – Haklısın

Haklı filan değilsinizdir. Kadınların hiç bir şekilde haksız çıktığını siz hiç gördünüz mü? Şahsen ben görmedim sizin gördüğünüzü de sanmıyorum. Kırgınlığın üzgünlüğün arkasındaki kelime haklısındır. O an ki üzüntüyü atlattıktan sonra hiç bir haklı yanın kalmayacak bunu bilin isterim.

8 – Anladım

Bu kelimeyi duyduğunuz an tehlike çanları çalıyor demektir. Zekiyiz anlarız buna şüphe yok ama sizinde anlamanız lazım bir kadına anladım kelimesini kullandırmamaya özen gösterin derim.

9 – Tamam

Hah bize tamam da dedirtiyorsanız işiniz çok zor benden söylemesi kavgaya hazır olun. Bu duruma hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim. Mümkünse o an açıklamalarınızı kendinize saklayın çünkü sizi pek dinliyor olmayız. Söyleyeceğiniz her şeyin karşılığı tamamdan fazlası olmaz ve bizi daha çok kışkırtırsınız.

10 – Peki

En tehlikeli kelime peki… Bundan sonra olacaklara hazır ol. Peki kelimesine çok anlamlar yükleriz. Hem kızgınlık hem sessizlik işin içinden çıkamazsanız. Peki kelimesini kullandıktan sonra ortalık süt liman olacak filan sanmayın. Fırtına öncesi sessizliğe aldanmayın. Artık ne yapar ne edersiniz gönlünü alırsınız orasını ben bilmem.

 

Sosyal Medya Paylaşımlarıyla Çığır Açanlar!

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. insanın canını sıktığınızda verilen tepkilerin geneli neden trip olarak algılanır anlamış değilim.. ben bazen cidden trip atmak istiyorum ama başaramıyorum genelde ama olsun yine denicem :)) ayrıca nedenlerini de sorgulamak gerekir bazen ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu