SON DAKİKA

Kadınları Çekici Yapan Detaylar

love

27 Ağustos 2018'de eklendi

Kadınları Çekici Yapan Detaylar

Her erkek aslında farklıdır. Ama aslında birçoğunun kadınlarda çekici bulduğu ortak noktalar bulunuyor. Kadınları çekici yapan detaylar Shallwe.com.tr’de.

Kadınları çekici yapan detaylar

Kadın ve erkekler arasındaki ilişkiler üzerine yapılan araştırmalar, erkeklerin hangi kadınları daha çekici bulduğunu ortaya çıkarmış. Karşınızda hoşlandığınız ve etkilemek istediğiniz bir erkek varsa bu haberimizi mutlaka okuyun deriz!

Dudaklar ön planda

Vücut kıvrımlarınızı ön plana çıkarmayı, hatta göze sokmayı aklınızdan çıkarın! Manchester Üniversitesi’nde yapılan araştırmalar sonucu, dudakların erkekler tarafından vücuttan önce geldiği ve kadını daha çekici gösterdiği ortaya çıkmış. Angelina Jolie ve Scarlett Johanson gibi ünlü yıldızların bu kadar çok erkek hayranının olması, bu araştırma sonuçlarını destekler biçimde. Karşınızda hoşlandığınız bir erkek varsa, onun ilgisini kırmızı ya da pembe tonlardaki bir ruj yardımıyla çekebileceğinizi unutmayın.

Kadınları çekici yapan detaylar

Kadınları çekici yapan detaylar

Güçlü göz teması

Emel Sayın’ın seslendirdiği bir şarkı vardı. Ne diyordu sözlerinde: “Gözler kalbin aynasıdır, yalan nedir bilmez onlar.” Gözler aynı zamanda bir erkeğin kalbine giden yolun başlangıcıdır. Karşınızda hoşlandığınız ve fazlasıyla etkilendiğiniz bir insan varsa ona bakmaktan çekinmeyin. İnsanların göz bebekleri, etkilendikleri ve hoşlandıkları bir insan karşısında daha da büyür. Ve herkes büyük göz bebeklerinden oldukça fazla etkilenir. Dememiz o ki, çekici bir kadın olma yolunda hoşlandığınız erkeğe bol bol bakın, altın golü atacağınızı unutmayın!

Gülmekten korkmayın!

Çekici kadın gülmeyi, gülümsemeyi yüzünden eksik etmez. Araştırmalara göre, erkekler gülümseyen kadınları daha da çekici buluyor. Karşınızda hoşlandığınız bir erkek varsa yüzünüzü ekşitmenizi önermeyiz. Araştırmacıları dinleyin, içten ve sıcak gülümsemenizi hazırda tutun! Bu hem sizi çekici gösterecek, hem de etrafınıza pozitif enerji yaymanıza yardımcı olacak! Peyniiiiiiir! 😀

Bembeyaz dişler

Diş sağlığınıza önem vermek yalnızca sağlığınız için değil, aşk hayatınız için de önemli faktörlerden biri. Araştırmalara göre düzgün ve beyaz dişlere sahip olan kadınlar, erkekler tarafından daha çekici bulunuyor.

Erkeklerin hoşlanma belirtileri nelerdir? Bir erkek hoşlandığını nasıl belli eder?

Ses tonunun gücü!

Tiz sesleri kadınların daha çekici göründüğü su götürmez bir gerçek. Araştırmalara göre yüksek ve tiz sesler, erkeklerin beynine çekici vücut sinyalleri veriyor. Belki de sigarayı bırakmanızın vakti geldi de çattı, ne dersiniz sevgili hanımlar? Sadece ses tonu için değil, erkeklerin çekici bulduğu o beyaz dişler için de bu zararlı şeyden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorumlar

4
Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
dude9020basak1881Ayşeseher35arslan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
seher35arslan
Üye
seher35arslan

Kaleminize sağlık güzel bir yazı olmuş

Ayşe
Üye
Ayşe

Eline emeğine sağlık diyelim o zaman.

basak1881
Üye
basak1881

anamm her sey rujda mı bitiyormuş 🙂

dude9020
Üye
dude9020

Duruşta çok önemli bana göre. Özgüven göstergesi ve bir kadını bana göre en güzel gösteren detay

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

22 Ekim 2018, 08:00

Frank McCourt-Angela’nın Külleri- Malahay

Frank McCourt-Angela’nın Külleri adlı hatıra türündeki eseri incelediğimiz yazı dizisine hepiniz hoş geldiniz kıymetli ShallWe takipçileri. Frank McCourt-Angela’nın Külleri Ne Anlatıyor? Sevgili takipçiler, yazarımız bu eserinde çocukluk yıllarını, ailesinin geçirdiği zor dönemleri, hayatta kalma çabalarını anlatmakta. Fakat korkmayın, öyle gereksiz ve abartılmış bir drama boğmaz okuyucuyu. Hatta ve hatta arada...

Devamını Görüntüle