Hayata Dair

Kadınlar Ne İster?

Tüm kadınlar güzel sözler duymak ister. Bize karşı nazik ve samimi olunması hoşumuza gider. Ancak bazı cümleler vardır ki kadının ruhuna işler. Bu cümlelerden ilki ve en önemlisi şüphesiz ki “SENİ SEVİYORUM” dur. En az bu cümle kadar etkili bir diğer cümle ise “TEŞEKKÜR EDERİM” dir. Kadınların kalplerine ve ruhlarına hitap etmek için neler söylemeniz gerektiğini merak ediyorsanız bu yazı tam size göre sevgili erkekler. Bu sözlere ek olarak bir demet çiçek, bir kutu çikolata ya da el emeği göz nuru bir hediye de makbule geçer hani… İşte kadınların duymak istediği cümleler. Kadınlar ne ister?

KADINLAR NE İSTER?

 • “HAYATIM SEN BU KONUDA NE DÜŞÜNÜYORSUN?”

**Kadınlar bir konu ile ilgili fikirlerinin alınmasından, kendilerine danışılmasından, düşüncelerinin önemsenmesinden ve olayın bir parçası olmaktan mutluluk duyarlar.

 • “CANIM SEN KİLO MU VERDİN?”

**Zaman zaman bu cümle kadınlar için tek başına inanılmaz memnun edici olabilir.

 • “ÇOK SEKSİSİN.”

**Kadınlar arzu edilmekten ve seksi görünmekten haz duyarlar.

 • “SAÇLARINI MI BOYATTIN, BU RENK SANA ÇOK YAKIŞMIŞ.”

 • “AYAKKABILARIN ÇOK ŞIK.”

 • “BU KIYAFETİNLE BİR HARİKA GÖRÜNÜYORSUN.”

 • “SEN HER ZAMAN GÜZELSİN AMA BUGÜN ÜZERİNDE FARKLI BİR GÜZELLİK VAR SANKİ.”

**Kadınlar kendilerini güzel hissetmek ister. Güzelliklerinin bir kısmı yaptıkları seçimlerden kaynaklı ise ve bu seçimler karşısındaki kişi tarafından fark ediliyorsa bu kadınları daha da mutlu eder.

 • “SEN ZEKİ VE GÜÇLÜ BİR KADINSIN. SEN İSTEDİĞİN HER ŞEYİ YAPABİLİRSİN. BUNA İNANIYORUM.”

**Bir kadına zeki olduğunun söylenmesi ve onun hayatta her şeyi başarabileceğine olan inancın dile getirilmesi, kadın için çok anlamlıdır.

 • “BİRLİKTE DEĞİLKEN SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM.”

**Her zaman düşünüldüğünü bilmek kadına güven verir ve kendini iyi hissetmesini sağlar.

 • “SENİ ANLIYORUM.”

**Kadınlar anlaşılmak ister. Kendileriyle empati kurulmasını ister. Bazen gözleriyle bile çok şey anlatabilirler. Yeter ki erkekler bakmayı bilsin.

 • “BU KONUYLA İLGİLİ KONUŞALIM MI?”

**Kadınlar ortada bir sorun varsa konuşmayı tercih ederler. Bu konuşma teklifi karşıdan gelirse buna çok sevinirler. Çünkü kadınlar için bir konuyla ilgili konuşmak ya da tartışmak demek çözüme bir adım yaklaşmak demektir. Konuşurken içini döker ve rahatlar. Senaryo yazmak, tahmin yürütmek ve içine atarak paranoya yapmak zorunda kalmaz.

 • “GÜNÜN NASIL GEÇTİ?”

**Her kadın koşturmacalı bir günün ardından sevdiğinden bu cümleyi duymak ister. Önemsendiğini bilir ve kendisini önemseyen kişiyle arasında bir bağ oluşturur.

 • “SENİNLE OLMAK ÇOK GÜZEL.”

**Bir kadının keyifli ve mutlu hissetmesi için nokta atışı bir cümle. Kadınlar başkalarının hayatlarını güzelleştirmekten mutluluk duyarlar. Bunu başardıklarını düşündüklerinde ise bu mutlulukları artar.

Kadınlar ne ister? yazımdan sonra kadınlarla ilgili bir başka yazımıza göz atmak isterseniz linki aşağı bırakıyorum.

Kadınların Ağır Trip İçeren Kelimeleri

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. Bence istekleri kişiye gore değişkenlik gösteriyor önemli olan kişiyi iyice tanıyıp ona göre iltifat etmek veya jest yapmak

 2. Aslında çokta bişey istemiyoruz. Sevildiğimizi değer verildiğimizi hissetirilmesi bazende kelimelerle söylenmesini istiyoruz

 3. Mars’ta yazlık, Venüs’te villa istiyorum. Kayak için Alpler’i, yüzmek için Maldivler’i; tapuyuda üstüme istiyorum. Bir de Mont Blanc’ta şato istiyorum…
  Düğün hediyesi olarak uzay mekiği şart

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu