Moda

Kadınlar İçin Bacak Dövmesi Modelleri – Üst Bacak Dövme

Üst bacak dövmeleri kadınların daha zarif ve seksi görünmelerini sağlar. Bu galeri haberimizde kadınlar için bacak dövmesi modelleri ve üst bacak dövmeleri örneklerini bulabilirsiniz!

Kadınlar İçin Bacak Dövmesi Modelleri – Üst Bacak Dövme

Haberimizi okumaya geçmeden önce 2019 dövme trendleri haberimize de göz atmanızı tavsiye ederiz.

2019 Dövme Modelleri

Öncelikle bu konu hakkında durup düşünmemiz lazım ne için  dövme yaptırmak istiyorsunuz?

Eğer dövmeyle birlikte kişiliğinizle ilgili ipucu ya da herhangi mesaj vermek için mi? Eğer bunu yapmayı hedefliyorsanız; alt kol, kulak arkası, ense gibi bölgeleri dövme  için  tercih edebilirsiniz. Eğer daha seksi ve albenili  görünmek istiyorsanız dövme yaptıracağınız yer kesinlikle üst bacağınızdır. Kadın üst bacak dövmeleri şüphesiz çok çekici bir görüntü oluşturuyor. Vücudunuzun herhangi görünen bir yerinde  dövme olması bir müddet sonra sıkıcı olmaya ya da eskimiş gibi bir his vermeye çok müsaittir. Ama göz önünde olmayan ara sıra göstereceğiniz  bir dövme her zaman albenini korur. Bu yüzden üst bacak dövmeleri de bunun en ideali.

Soğuk havalarda,kış  aylarında üst bacak dövmelerini pek gösteremezsiniz ve havalar ısınıp yaz ayı geldiğinde heyecanla  dövmenizi göstermek istersiniz. Sanki yeni yaptırmış gibi içinizi bir heyecan kaplar. Bu da dövmenizi yaptırdığınız ilk zamanlar gibi tekrardan heyecanlanmanıza neden olur. Sıcak havalarda kısa etekle ya da şortunuzdan bir bölümü görünen dövmeniz  kişilerin çok daha fazla  ilgisini çekecek ve sizinle ilgili merak uyandıracaktır.

Kadınların zevkine göre  oluşturmak istediği üst bacak dövmeleri için çok çeşitli ve farklı özel tasarım dövme modelleri de mevcut. Daha cazibeli ve seksi bir duruş için dantel ve jartiyer görünümlü dövmeler bunun için daha doğru bir karardır. Eğer şekil olarak görüntünüz masumane ve sakinse , farklı bir görüntü oluşturmak ve göründüğünüz gibi olmadığınızı göstermek için kurt,aslan gibi vahşi hayvan figürlerini ya da kuru kafalı farklı tasarımlar kullanabilirsiniz. Yok onlar bana göre fazla aykırı derseniz de daha kibar ve estetik bir görünüş için çiçekli dövmeler ve mandala tarzı dövmeler de tercih etmeniz daha doğru olur.

Üst bacağınız için isteyeceğiniz  her çeşit dövme,sizi her halükarda daha seksi daha çekici ve albenili göstereceği kesin. Üst bacak dövmeleri hakkında daha doğru  bir karar vermek adına aşağıdaki üst bacak dövmelerini incelemek kafanızda net bir fikir oluşturmaya yardımcı olacaktır.

Kadınlar İçin Üst Bacak Dövme Modelleri

Kadınların üst bacağın yan, ön ya da arka tarafı yani her yönü dövme yaptırmak için uygun bir bölgedir. Kadınların üst  bacak dövmeleri için genellikle en çok tercih ettiği kısım ise ön taraf olur . Daha seksi ve cazibeli göründüğü aleni bir şekilde bellidir.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Özellikle canli renklerin hakim oldugu dövmeler muhteşem görünüyor .. ama dövme yaptirmak cok pahali beeee fjfjjdjd

  2. bazı modeller bazı kadınlarda güzel duruyor ama kesinlikle vücudumuza ve bölgeye uygun dövmeler tercih edilmeli bence ve sırf yaptırmak için kimse dövme yaptırmasın, pişman olabiliyorsunuz :)) bacak dövmesini daha minimal tutulduğunda seviyorum, koca baldırı kaplaması pek hoş değil sanki :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu