Gündem

Kadını Asansörde Sıkıştırıp…

Kadına şiddet dünyanın her yanında hız kesmeden devam ediyor. Malezya’da yaşanan olayda gaspçı, kadını asansörde sıkıştırdı ve döverek çantasını çalmaya çalıştı. Olay anı asansör içerisinde bulunan kameraya böyle yansıdı.

Kadını Asansörde Sıkıştırıp…

Dehşet veren olay Malezya’da meydana geldi. Bir gaspçı, takip ettiği kadını asansörde sıkıştırdı, tekme tokat dövüp çantasını çalmaya çalıştı. Talihsiz kadın direnip çantasını vermemeye çalışsa da başarılı olamadı.

İşte o görüntüler!

Polis arıyor

Asansörde darp edilip çantası gasp edilen kadının görüntüleri büyük yankı uyandırdı. Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da meydana gelen olayda, bir tren istasyonunun asansöründe kaydedilen görüntüde, hırsızın saniyeler boyunca direnen kadını darp ettiği ve tekme tokat vurduğu görülüyor.

14 Şubat’ta yaşanan olay sonucu, gözü dönmüş gaspçıyı arama çalışmalarına başlandı. Polis her yerde hırsızı arıyor.

Görüntüleri bir gazeteci paylaştı

14 Şubat’ta yaşanan ve bir gaspçı tarafından dövülerek gasp edilen 48 yaşındaki kadının yaralı halde hastaneye kaldırıldığı, bir gazeteci tarafından sosyal medyada yayınlandı. Yaşanan dehşet dakikaları dünya basınında büyük tepkilere neden oldu. Kadına şiddet her yerde dedirten olayın ardından polisler, kadının çantasında bulunan paraları ve kartları çalan gaspçıyı yakalamak için çalışmalar başlattı.

Cani Anne Çocuğunun Vücuduna Çamaşır Suyu Enjekte Etti

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Nasil insanın moralini bozuyolar. Vicdanımızı merhametimizi nasıl böyle kaybedebiliyoruz yazık bunun gibi insan görünümlülere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu