içinde ,

BayıldımBayıldım

Kadıköy’ün Yeni Gözdesi: Kem Küm Cafe

Kadıköy’ün Yeni Gözdesi: Kem Küm Cafe
Kadıköy’ün Yeni Gözdesi: Kem Küm Cafe

Kadıköy’ün sakin bir köşesinde bulunan sessiz, huzurlu, çalışma ve buluşma alanı olan Kem Küm Cafe’de yiyip içerken sohbetin tadına varmak istemez misiniz? Ders çalışmak veya diğer işlerinizle ilgilenmek için uygun bir yer arıyorsanız, kafemizi deneyebilirsiniz. Kem Küm Cafe, evinizden bir köşe gibidir. Ev yapımı kekleri, çayları ve özel kahveleri ile kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Kem Küm Cafe’de doğum günleri ve baby shower gibi özel organizasyonları da rahatlıkla yapabilirsiniz. Eğer kendini dinleme alanı arıyorsanız, öncelikli olarak Kem Küm Cafe’yi tercih edebilirsiniz.

Eşsiz Sunumuyla ve Kapasitesi ile Dikkat Çeken Kem Küm Cafe

Kem Küm Cafe’de gerek kahve çeşitleri gerekse salatalar, eşsiz bir sunumla servis edilir. Özenle planlanan eşsiz sunum sayesinde Kem Küm Cafe’de servis edilen yiyecek ve içecekler, hem damak tadına hem de göze hitap eder. Üstelik kafemizde masa ve sandalye sayısı oldukça fazladır. İşte bu nedenle grup buluşmaları ve apartman toplantıları, Kem Küm Cafe’de kolaylıkla yapılabilir. Öte yandan sıcak ve samimi bir ortam arayanlar, kafemizi tercih edebilirler.

Kafa Dinlemek İsteyen Kişiler İçin İdeal Bir Mekan

Şehrin kalabalığından birkaç saatliğine de olsa kaçıp sakin bir yerde çay ve kahvenizi mi yudumlamak istiyorsunuz? O zaman kafa dinleme amacıyla sıklıkla tercih edilen Kem Küm Cafe’yi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kafemizde bir bardak kahve eşliğinde huzur bulma şansını yakalayabilirsiniz. Üstelik yanınızda getireceğiniz bir kitabı da saatler boyunca kafemizde okuyabilirsiniz. Öte yandan kafemizde gerçekleşen kitap buluşmaları sayesinde yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni kitapları okuma fırsatı bulabilirsiniz.

Sanatsal Etkinlikler İçin Biçilmiş Kaftan

Kem Küm Cafe’de atölye çalışmaları ve diğer sanatsal etkinlikleri de gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Resim yaparken veya gitar çalarken bir bardak çayın veya bir fincan kahvenin tadına varabilirsiniz.  Fotoğrafçılık atölyesi ve diğer birçok sanatsal etkinlik ile dikkat çeken Kem Küm Cafe, sizleri ağırlamak için sabırsızlık duyuyor. Kem Küm Cafe sayesinde yaratıcı olma şansı, sizlere sunuluyor.

Arkadaş Buluşmaları Harika Bir Yer

Doğum günü buluşmaları ve baby shower organizasyonları gibi birçok önemli aktiviteyi Kem Küm Cafe’de gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kafemizin sunduğu eşsiz ve lezzetli kahvaltılar sayesinde özel kahvaltı buluşmaları da kafemizde rahatlıkla yapılabilir. Kadınlar, altın günü ve benzeri organizasyonlarını Kem Küm Cafe’de gerçekleştirebilirler. Kadın buluşmaları için kafemizde servis edilen kek, börek ve çörek çeşitlerinden istenildiği gibi yararlanılabilir. Öte yandan kafemiz, kadim okul arkadaşları ile buluşma noktası özelliğini taşır. İşlevsel ve çok yönlü yapısına bakıldığında kafemizin ihtiyaca özel buluşma noktası olduğunu söyleyebiliriz.

Her İhtiyaca Uygun Şirin Bir Kafe

Kem Küm Cafe, parti kafe olma özelliğiyle de biliniyor. Kafede doğum günü ve üniversite arkadaşı buluşmaları gibi özel organizasyonlar rahatlıkla yapılabiliyor. Kem Küm Cafe’de buluşmak için kem küm etmeye lüzum yok. Direkt olarak gelip çayımızı ve kahvemizi içebilir ve istediğiniz organizasyonu rahatlıkla yapabilirsiniz. Kafemiz, kendi buluşmanı tasarla özelliği sayesinde birçok kişinin dikkatini çekiyor ve sıklıkla tercih ediliyor. Kem Küm Cafe, arkadaşlarınıza tam da “kem küm etme burada buluşalım” diyebileceğiniz bir yer. Üstelik son derece şirin ve rağbet gören bir kafe olan Kem Küm’de her şey açık ve nettir. Eşsiz makarna çeşitleri ve salatalar ile karnınızı günün her saati gönül rahatlığıyla doyurabilirsiniz.

Kem Küm Cafe Telefon: 0531 943 35 97

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Kadıköy Gezilecek Yerler

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

uniq açıkhava film festivali başlıyor

UNIQ Açıkhava Film Festivali Başlıyor

Plastik Kirliliği Hakkında Ne Yapmalı?

Plastik Kirliliği Hakkında Ne Yapmalı?