Gündem

Kabinde Tayt Deneyen Kadına Sapık Personel Şoku!

Kabinde Tayt Deneyen Kadına Sapık Personel Şoku! İstinye’de ünlü bir spor mağazasına alışveriş için giden bir kadın kabinde tayt denerken satış sorumlusu olarak çalışan personel Enes B.’nin gizlice kadını izlediği ve videosunu çektiği ortaya çıktı. Olayın ardından suçunu itiraf eden satış sorumlusu Enes B. 1 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Kabinde Tayt Deneyen Kadına Sapık Personel Şoku!

Geçen Şubat ayında İstanbul İstinye’de bulunan ünlü bir spor giyim mağazasına giden kadını dikizleyip videoya çekme olayı yaşanmıştı. Ünlü spor mağazasında beğendiği bir taytı denemek için mağazaya gidip kabine giren Ceyda A., taytı denerken şok olayı yaşadı.

Kabin aynasına baktığı anda fark etti

Kabindeki aynaya baktığında kendisini izleyip telefonla videoya çekildiğini gören genç kadın, gördüğü olayı hemen mağazanın müdürüne bildirerek, olayı güvenlik kameralarıyla tespit edilmesini istemişti. Genç kızın isteği üzerine güvenlik kameralarından olayı inceleyen mağaza sorumlusu genç kadının görüntülerini çeken kişinin mağaza çalışanı Enes B. olduğunu belirledi.

Mağaza çalışanı suçlamaları kabul etti

Güvenlik kameralarından olayın ortaya çıkmasının ardından mağaza çalışanı Enes B. hakkında iddia edilen suçlamaları kabul etti. Olayın ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma açıldı. Genç Kadının kabinde videosunu çekip taciz eden mağaza çalışanı Enes B. emniyette verdiği ifadesinde, genç kadının telefonda görüntülerini çektiğini ve çok pişman olduğunu söylemişti.

Yaptığı hareketten dolayı pişman olmuş!

Mağaza çalışanı Enes B. geçtiğimiz günlerde taciz ve gizli görüntü almaktan dolayı mahkemeye çıktı. ‘Özel hayatın gizliliği’ suçlamasıyla İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde hâkim karşısına çıkan Enes B. Çalıştığı mağazada cep telefonu ile genç kadını videoya çektiğini, soyunma kabininde bulunan müşterinin olayı fark etmesinin ardından güvenlik kameralarının incelenmesiyle ortaya çıkan olayı kabul etmek zorunda kalan Enes B., bu olaydan dolayı çok pişman olduğunu ailesinin yüzüne bakamadığını ve askere gittiğini söyledi.

Özel hayatın gizliliği ihlali…

‘Özel hayatın gizliliği ihlal etme’ suçunu işlediği Enes B’nin itirafı ve güvenlik kamerasıyla tespit edilmesinden dolayı sabit görülmüş olup, Enes B’ nin suç unsurunu kayıt altına aldığı da göz önüne alınarak 1 yıl 8 ay hapis cezası ile cezalandırılmasına karar verildi.

Gülben Ergen Erhan Çelik Mahkemelik Oldu, Çelik Ceza Aldı!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

17 Yorum

  1. 1yıl 8ay?
    bu çirkinliği yapan biri şimdi veya sonrasında çok daha sapkınlıklar içerir. Nasılda basit görülüp bu kadar ceza yeterli verilebiliyor. yazık!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu