GündemMüzik - Festival

Justin Bieber Klip Çekti İzlanda Karıştı

Genç kızların sevgilisi, dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber klip çekti, İzlanda karıştı! İşte İzlanda’yı karıştıran klip ve sebebi…

Justin Bieber Klip Çekti İzlanda Karıştı

Ünlü şarkıcı Justin Bieber, bundan 4 yıl önce İzlanda’da bir kanyonda klip çekti. Bu klipten sonra turist akınına uğrayan kanyonun bir hayli zarar gördüğü ve bu klipten dolayı artan turist sayısıyla birlikte kanyonun zarar görüp kapatıldığı bildirildi.

Bieber kanyonun kapatılmasına yol açmakla suçlanıyor!

2015 yılında “I’ll Show You” şarkısına İzlanda’da klip çeken Bieber, kanyonun zarar görüp kapatılmasına sebep olduğu gerekçesiyle suçlanıyor. Klipten sonra turist akınına uğrayan kanyon kapatıldı.

Natalia Oreiro’dan Putin’e Çağrı: Rus Vatandaşı Olmak İstiyorum!

Fja?rárgljúfur kanyonu artık kapalı

Dört yıl önce “I’ll Show You” şarkısına Fja?rárgljúfur adlı kanyonda klip çeken Bieber yüzünden kanyonun turist akınına uğradığını bildiren İzlanda Çevre Kurumu, kanyonun Haziran ayına kadar kapalı tutulacağını söyledi.

İzlanda Çevre Kurumu yetkilisi Daníel Freyr Jónsson, klipten önce bu bölgenin azınlık tarafından bilindiğini, klipten sonra bölgenin tanınırlığının arttığını söyledi. 2016 yılından 2018 yılları arasında yüzde 50 ile yüzde 80 arası turist artışı olan bölgede turist sayısının 132 bin kadar arttığı bildirildi.

Klip izlenme rekorları kırdı

Bieber’ın dört yıl önceki albümünde bulunan şarkının Youtube’a yüklenen videosu 440 milyon tık almıştı.

İşte Justin Bieber’ın I’ll Show You klibi ve İzlanda’nın Fja?rárgljúfur koyu

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Bir klip çekmesiyle birlikte Justin Bieber izdihama kapıldıysa gerçekten sanata değer katmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu