Hayata Dair

Jungle İstanbul – Ağustos 2019

Jungle İstanbul – Ağustos 2019 ile fantastik bir maceraya hazır mısınız ? 5000 m2’lik bir alanda sizi heyecana sürükleyecek bir fantastik macerayla egzotik canlıları keşfetmeye ne dersiniz? 

Jungle İstanbul – Ağustos 2019

Hem siz çocukluğunuzu yaşayın, hem de çocuklarınıza unutamayacağı bir serüven yaşatın. Jungle İstanbul size unutulmayacak bir macera yaşatacak. Yüzlerce egzotik canlıyı görmenin yanı sıra sizlere macera, eğlence ve sürprizlerle bir gün yaşatacaklar!

Gizemli bir macera sizi bekliyor!!
Jungle istanbul’ un gizemli macera haritasını alıp, bu maceranın kahramanı sen ol!  Verilen rotayı ve ipuçlarını takip et. Eğer  bu macerada kahraman sen olursan ödülünü al!
Macera haritası Jungle İstanbul girişinde sizleri bekliyor…

Jungle Park
Yüzlerce canlının bir arada olduğu gizemli bir dünyayı görmeye hazır mısınız?
Jungle Park’ın egzotik dünyası içerisinde aklınıza gelmeyecek bir çok canlı sizleri bekliyor..  Tropik balıklar, eklem bacaklılar, sürüngenler, memeliler ve kuşlardan nadir görülen ilginç binlerce  canlı var. Bu eşsiz canlılarla  fantastik bir yolculuğa ne dersiniz? . Ayrıca  her gün size özel bir bilgilendirme sunumu gerçekleştiriliyor. Doğa ve Park bilgilendirme eğitimleri büyük-küçük demeden tüm kaşifleri, kaşif ruhluları  bekliyor.

Zindan
Korku dolu heyecanlı bir yolculuğa ne dersin?
Korkuya meydan okurum diyorsanız Zindanın kapıları sizler için açılıyor.
Zindanın karanlık köşelerinde, tünelin derinliklerinde sizleri neler bekliyor? Bu macera dolu eğlenceyi kaçırmak istemezsiniz!
Uyarı: 10 yaş üstü çocuklar girmesi uygundur.

Safari
Kahraman olmak varken neden seyirci olasınız ki ? Egzotik hayvanları keşfetmek yaşayacağınız sürprizlerle sizleri muhteşem bir safari bekliyor. Ayrıca  safari de yalnızca gezip görmeyeceksiniz.  Ayrıca bu safari gezisinde  hikayeye şekil veren siz olacaksınız! Karşınıza çıkacak her türlü macera ve sürprizlere karşı hazırlıklı olun! Muhteşem bir hikaye sizi bekliyor!

Türkiye’nin en büyük tema parkını da içerisinde bulunduran İSFANBUL Alışveriş ve Eğlence Merkezinin giriş katında Jungle İstanbul sizleri bekliyor.  Çocuklarınızla, sevdiklerinizle bu keşfedici egzotik canlıları keşfetmeyi aynı zamanda eğlenmeyi kaçırmayın..

Ziyaret Saatleri:
Hafta içi: 10:00-20:00
Hafta sonu: 10:00-21:00

Bilet Fiyatı 30 TL

 

İstanbul Komedi Festivali 2019 Ekim Ayında Başlıyor!

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu