Müzik - Festival

Joss Stone Konseri 11 Temmuz’da Volkswagen Arena’da

Joss Stone konseri Volkswagen Arena’da müzikseverlerle buluşuyor. 11 Temmuz 2019’da yapılacak olan konser biletleri satışa çıktı.

Joss Stone Konseri 11 Temmuz’da Volkswagen Arena’da

Ünlü müzisyen Joss Stone, Volkswagen Arena’da unutulmaz bir konsere imza atacak. 11 Temmuz günü sahneye çıkacak olan müzisyen, yaptığı dünya müziği ve güçlü vokali ile unutamayacağınız bir müzik şölenine imza atacak. Kapı açılışının 20.00’de olacağı konser saat 21.00’de başlayacak.

Stone’un müzik hayatı hakkında;

Stone ilk yıllarında Aretha Franklin şarkıları ile vokal çalışmaları yapmıştı. Bu vokal çalışmalarının ardından kendine has bir teknik geliştirdi. Bu kendine has ve güçlü stili O’na ilk albümü ile birlikte Grammy ve Brit ödülleri getirdi.

Gel zaman git zaman Grammy ve Brit ödüllerine adını yazdırmasının ardından 7 albüm daha yaptı. Şarkıcı ve söz yazarı Stone, başarı basamaklarını o kadar sağlam adımlarla çıkıyordu ki; James Brown, Herbie Hancock, Stevie Wonder, Gladys Knight, Sting gibi efsane isimlerle aynı sahnede müzik yaptı… Jeff Beck, Sting, Mick Jagger ve Damien Marley gibi isimlerle birlikte çalıştı ve onların albümlerinde katkıda da bulundu.

Keşifçi tavrını her zaman koruyan ve bundan biran olsun vazgeçmeyen şarkıcı, soul müzikle hayat bulan kariyerine sağlam adımlar ve yeniliklerle devam etti. 2015 yılında çıkarmış olduğu “Water for Your Soul” albümü Billboard müzik ödüllerinde yılın en iyi reggae albümü seçildi.

2017’de çıkarmış olduğu “Project Mama Earth” albümünde afro-pop, funk ve soul ezgilerini harmanladı ve Nitin Sawhney, Étienne M’Bappé, Jonathan Shorten ve Jonathan Joseph gibi isimlerle birlikte şarkı söyledi.

Joss Stone konser biletleri

Şarkıcı ve söz yazarı Stone’un Volkswagen Arena’da, 11 Temmuz 2019 Perşembe günü vereceği konserin bilet fiyatları şu şekilde;

  • Sahne Önü – 385.00 TL
  • 1. Kategori – 275.00 TL
  • 2. Kategori – 222.00 TL
  • 3. Kategori – 166.50 TL
  • 4. Kategori Orta Tribün – 133.50 TL
  • 5. Kategori Orta Tribün – 112.00 TL
  • Ayakta – 112.00 TL
  • Öğrenci – 89.50 TL

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Loreena McKennitt Türkiye turnesinde!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu